Kniha TRAVEL JOBS láká na cesty

 

V knize Travel Bible, která se stala bestsellerem, autoři ukázali, jak cestovat chytře, levně a dlouho. Sepsat tipy, jak na dlouhodobé cestování získat prostředky, byl jasný další krok. V nové knize Travel Jobs vám tak cestovatelé Matouš Vinš a Petr Novák poradí, jak si vydělávat na cestách. Ať už jde jen o malý přivýdělek, nebo práci na dálku.

 

„Po přečtení jsem pochopil, jak cestovat, poznávat svět a nevyhlásit při tom osobní bankrot. A co víc, uvědomil jsem si, že vyrazit na cestu dnes může vlastně kdokoliv, bez ohledu na obor nebo praxi. Stačí si prostě vybrat jednu z více jak 100 možností v téhle knize,” píše o knize Jakub Tížek, zakladatel projektu Podnikni to!

 

Co vše se v knize dozvíte?

 

    • Zjistíte, proč cestovat pomalu a dlouho.
    • Dozvíte se, že máte šanci téměř v každém oboru, dokonce i bez sebemenších zkušeností.
    • Pochopíte, proč čím dál tím víc lidí vyráží na rok do světa, dát si pauzu. Gap year má smysl pro každého.
    • Zjistíte, jak si život nastavit tak, abyste mohli žít jako digitální nomádi.
    • Čeká vás spousta zkušeností od českých a slovenských cestovatelů. Digitálních nomádů, dobrovolníků na farmě, instruktorů lyžování či herců v Bollywoodu.
    • Když už si nějaký obor vyberete, knížka vás navede, kam dál.

„V Travel Bibli jsme lidi naučili cestovat chytře a dlouho, a protože cestování je vysoce návykové, musíme teď ukázat, jak si drogu udržet. Našetřit si na 3 týdny dovolené dokáže každý. Ale živit se tím, co mě baví, a ještě u to poznávat svět, to už chce trochu snahy, pořádnou motivaci a hlavně pár triků. Přesně ty jsme, spolu se zkušenostmi spousty cestovatelů s prací na cestách, dali dohromady,” říká o knize jeden z autorů Matouš Vinš.

travelbible.cz/travel-jobs

Na této stránce si také můžete zdarma stáhnout ukázku 44 stran knihy. Koupíte ji jak v tištěné podobě, tak jako ebook na cesty. Doporučená cena je 289 Kč.

 

Comments

comments

Vyhledat