KOLEKCE SOREL PODZIM/ZIMA 2020 PŘINÁŠÍ KOMFORT, NOVÉ STYLY I BARVY 

Lennox Chelsea Stud Blackened Brown - foto Sorel
Lennox Chelsea Stud Blackened Brown - foto Sorel

 

Legendární původně kanadská značka SOREL čerpá inspiraci z mnohaletých zkušeností s vytvářením univerzální funkční zimní obuvi. Dnes nabízí celoroční řadu obuvi přizpůsobenou všem povětrnostním podmínkám. Vyniká kvalitou, funkčností, pohodlím i stylem. 

V kolekci podzim-zima 2020 představuje SOREL klasické modely v nových verzích. Letošní kolekce je překvapivá množstvím vzorů, barevných kombinací, použitých materiálů, výšek a hravých povrchových úprav. A to vše při zachování nejvyšší funkčnosti i pozornosti k detailu. Obuv je hodná k celodennímu nošení. Voděodolná kůže, nepromokavé švy, neklouzavé podrážky i různé úrovně zateplení udrží nohy v teple a suchu a zajistí příjemné pohodlné toulky jak ve městě i v přírodě navzdory podzimnímu a zimnímu počasí. 

Klíčové dámské kolekce a styly 

Dámské kolekce SOREL FW20 je vytvořena pro ženy, které jsou odvážné, dynamické a sledují své cíle. Designovou inspirací pro kolekci FW20 jsou dva slogany: „Done-Up“ a „Un-Done“. Modely odkazující na slogan „Done-Up“ jsou určeny ženám, které se chtějí cítit elegantně či avantgardně, a proto jsou tyto styly odvážnější a výraznější. Un-Done znamená uvolnění, které se v kolekci promítá do neformálnější, sportovnější a streetové estetiky. Každý model je k dispozici v několika barevených variantách.

V letošní podzimní a zimní kolekci se SOREL vrací s oblíbenou novými modely a styly osvěženou kolekcí Kinetic Family, která je pozvánkou do světa funkčních tenisek. Nepromokavý svršek zaručuje pohodlí při procházkách za každého počasí. Jasně strukturovaná podrážka, výrazné proporce a zajímavé barvy přitahují zrak a umožní vám obuví mezi ostatními ženami vyniknout. Inspiraci turistiku naleznete v populárních modelech Kinetic Conquest a Kinetic Sport.

    

Modely z kolekce Joan of Arctic sází na eleganci i výrazné detaily, lesklé provedení a metalické barvy. Díky pevné podrážce a voděodolnému svršku i zateplení poskytují dokonalé pohodlí. 

                                       

pastedGraphic_1.png                   pastedGraphic_2.png                 pastedGraphic_3.png

Joan of Arctic NEXT Lite Mid Puffy   Joan of Arctic NEXT Lite Strap Puffy      Joan of Arctic NEXT Lite

Joan of Arctic NEXT je symbolem elegantní a funkční zimní boty. Svršek z nepromokavé kůže nebo semiše zdobí umělý kožešinový lem. Spodek boty tvoří podrážka s ostrým protiskluzovým vzorem. 100g zateplení s termoreflektivní vložkou vás ochrání před mrazem. Jsou jedinečnou botou ideální pro pochůzky po městě i do hor, kde se v nich stanete hvězdou aprés ski.  

                 

Mezi velmi populární styly kolekcí SOREL patří klasické kotníkové kožené boty, které v sobě nesu např. prvky turistické boty či oblíbených chelsea bot nebo jsou inspirovány motorkářskou módou. Řada LENNOX nabízí perfektní kombinaci stylu a moderního pohodlí pro každodenní nošení. Boty jsou vyrobené z voděodolné kůže nebo semiše různých barev a mají velmi pohodlný nízký podpatek, který u některých modelů tvoří sám o sobě estetický prvek. Detaily jako nýty, tkaničky a členitá podešev vytvářejí lehce „drsný“ vzhled a akcentují originalitu.

pastedGraphic_7.png     pastedGraphic_8.png     pastedGraphic_9.png

    Lennox Lace        Lennox Chelsea Stud      Lennox Hiker

Klíčové pánské kolekce a styly 

V sezóně podzim-zima 2020 se SOREL přináší do pánské kolekce s velkým nasazením prvky streetwearu, ale zároveň zachová vysokou funkčnost. Touto kolekcí značka svým spotřebitelům připomíná, že SOREL je více než jen historicky ikonická obuv Caribou, která je ideální pro teploty až do -40 stupňů C a nejnáročnějších podmínek. A představuje odlehčenou svěží městskou kolekci Caribou z nepromokavé kůže, která se hodí pro každodenní nošení.

   

 

Pro letošní podzim a zimu jsou k dispozici i dvě zcela nové pánské kolekce SOREL – Kezar a Mac Hill, které poskytují mužům moderní styl s důrazem na vysokou funkčnost. 

 

Kolekce Kezar byla navržena s ohledem na dynamické životní tempo. Extrémně lehká a elegantní bota poskytuje maximální pohodlí při pohybu vč. odpružení. Všechny modely v této kolekci jsou voděodolné, sportovní a o 20% lehčí než konkurence v této kategorii.

 

Druhá z novinek je pánská kolekce Mac Hill Mid. Byla navržena pro zákazníky, kteří hledají pohodlnou obuv pro městskou turistiku a stylovou alternativu k teniskám. Modely Mac Hill Mid jsou lehké, voděodolné, nabízejí vynikající trakci a pevnou patu v kotníkovém provedení. Jsou univerzální botou pro sneaker a outdoor lovery.

Aktuální kolekci SOREL zakoupíte u následujících prodejců: Bibloo, Urban Store, Mall.cz, Hudy Sport, 4Camping.cz

 

Comments

comments

Vyhledat