Koncert LP exkluzivně online – 22. prosince večer

LP na Colours Of Ostrava 2017 Foto Matyáš Theuer
LP na Colours Of Ostrava 2017 Foto Matyáš Theuer

Festival Colours of Ostrava připravil pro fanoušky malý vánoční dárek: 22. prosince od 20 hodin odvysílá na svém facebookovém profilu strhující vystoupení americké zpěvačky LP na hlavní festivalové scéně v roce 2017. Tento online koncert bude zároveň lákat na Colours of Ostrava 2021, protože tato charismatická autorka a zpěvačka s nezaměnitelným hlasem je jednou z hlavních hvězd příštího ročníku.

I když LP letos nevyjela na turné, rozhodně v roce 2020 nezahálela. 19. listopadu vydala nový singl nazvaný How Low Can You Go. 14. listopadu odehrála dva živé koncerty nazvané 88FIVE LIVE at Drive-In OC with LP v hale City National Grove v Anaheimu. Tato vystoupení, téměř po roce před živým publikem, byla živě streamována po celém světě. Její první livestream proběhl 1. srpna a sledovali ho fanoušci z více než 25 zemí. V červenci vydala singl The One That You Love. Na jaře vyšlo její první živé album nazvané Live In Moscow, které vzniklo ve vyprodaném sálu Crocus City Hall v Moskvě v roce 2019 s více než 6 000 fanoušky.

Zpěvačka LP se proslavila v roce 2017 po celém světě hitem Lost On You, který se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a nedávno překonal miliardu přehrání. Skladba dosáhla na diamantové ocenění v Mexiku a Francii, čtyřikrát platinové v Itálii, platinové v Řecku a Polsku, zlaté v Belgii a Švýcarsku. V prosinci 2018 LP vydala album Heart to Mouth obsahující singly Girls Go Wild a Recovery. Píseň Girls Go Wild se stala nejhranějším italským rozhlasovým hitem roku 2019 a připomenula se opět na jaře 2020 díky nové verzi s mexickou zpěvačkou Ximenou Sariñanou.

19. ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 14. do 17. července 2021 v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. K hlavním hvězdám patří The Killers (USA), Twenty One Pilots (USA), Martin Garrix (Holandsko), The Lumineers (USA), LP (USA), Youssou N´Dour (Senegal), Princess Nokia (USA) a řada dalších. Nebude opět chybět mezinárodní fórum Meltingpot a tradičně bohatý doprovodný program – divadla, workshopy, filmy či výtvarné instalace. Celkově by v areálu Dolních Vítkovice mělo proběhnout přes 450 programových bodů na 24 venkovních i krytých scénách.

 

Ve festivalovém e-shopu jsou k zakoupení čtyřdenní a jednodenní vstupenky na Colours of Ostrava 2021. Více informací na www.colours.cz.

 

Upozornění: Stream koncertu bude přístupný pouze divákům v České republice.

Comments

comments

Vyhledat