Kosmetické novinky Sensai a Shiseido

Tipy na aktuální novinky pro péči o pleť i líčení:
SENSAI Dual Essence
Značka SENSAI přichází s dvoufázovým elixírem, jenž kombinuje přírodní oleje s účinou anti-age esencí, která obsahuje Koishimaru Silk Royal. Stačí lehce protřepat, aby se účinky znásobily, a nanést na pleť, která bude po každé vaší ranní rutině krásně jemná, hladká a hydratovaná, zároveň i pevná. Informativní cena: 4350 Kč.
 
 
Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Eyer Cream and Eye Mask
Pro revitalizaci očního okolí šáhněte po novinkách v podobě očního krému a oční masky, které s pomocí nejnovějších technologií a MATSU-ProSculpt komplexem pomohou redukovat viditelné vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima. Textura je bohatá a hedvábná, rozjaňuje, hydratuje, vyživuje a dodává pružnost. Informativní cena obou produktů je 2390 Kč.
 
A podle všeho se už zákaznice rychle vrací k nákupům make-upu, proto nesmíme opomenout letní novinky Shiseido LipLiner InkDuo a Synchro Skin Self-Refreshing Powder.
 
Shiseido LipLiner InkDuo Prime+Lime
Oblíbený produkt 2v1, na jedné straně oblíbená ultra tenká tužka na rty, na druhé lehká báze, která rty zjemní a připraví na použití rtěnky. Dostupná v šesti odstínech. Informativní cena 750 Kč.
Shiseido Finish Powder Foundation
Hydratační pudrový make-up Finish Powder Fundation nabízí novou technologii pro lehkou a krémovou texturu s kyselinou hyaluronovou a extraktem silného antioxidantu tymiánu. Informativní cena 1490 Kč.

Comments

comments

Vyhledat