La Formaggeria nabízí novinky

 

La Formaggeria má v nabídce chutné novinky. Které to jsou?

 

Osvěžení ze Sicílie –  limonády POLARA

Chtěli byste ohromit návštěvu na zahradní párty? Vyzkoušejte retro řadu „Antica ricetta Siciliana“ limonád POLARA, která odkazuje na výrobu Limonád Polara z 50. let. Nealkoholické limonády mají několik příchutí, které byly vybrány tak, aby šlo o historicky tradiční příchutě pro Sicílii, tedy zejména: pomeranč, citron, citrus chinotto a cedrát. Stejně tak i postupy výroby jsou tradiční. Některé limonády obsahují kromě cukru a aromat i podíl ovocné šťávy. Nejlépe chutnají vychlazené, výborné jsou do míchaných nápojů. 

Cena: 29,90 Kč

www.laformaggeria.com 

 

Il Salato – italské umění letního salátu 

Léto je za dveřmi a s ním i sezóna čerstvé zeleniny z tuzemských zahrádek. Také si ji užíváte především ve formě osvěžujícího salátu? Aby také ne, vždyť stačí k zelenině přidat pár kapek olivového oleje a správný sýr a salát může posloužit jako hlavní jídlo plné vlákniny, vitaminů a bílkovin, navíc se skoro nulovým obsahem sacharidů. Vyzkoušejte sýr Il Salato ze sýrárny La Formaggeria Gran Moravia – ručně vyrobený z kvalitního kravského mléka. Výtečný je zejména do tradičního šopského salátu, ale také samotný s olivami a chlebem, do zapékaných pokrmů, například k plnění grilovaných paprik, skvěle se hodí také k nakládání. 

Doporučená cena 19,90 Kč / 100 g

www.laformaggeria.com

 

Domácí pizza jako z italské restaurace

Nedáte dopustit na vlastní domácí pizzu? To jste ještě nevyzkoušeli jedinečné hotové pizza těsto od La Formaggeria Gran Moravia! Je totiž k nerozeznání od toho nejpoctivějšího z centra italské Neapole. Jak ho jednou vyzkoušíte, na domácí těsto si už ani nevzpomenete! Vybalíte, přidáte vaše oblíbené ingredience a za 15 minut bude hotovo. V prodejnách La Formaggeria Gran Moravia seženete krom hotových pizza korpusů navíc i vše, co na pravé italské pizze nesmí chybět! Od rajčatové passaty přes tence nakrájené plátky prosciutta, až po jemnou mozzarellu z litovelské sýrárny. Najdete zde i takové speciality, jako artyčoky a olivy. 

www.laformaggeria.com 

 

 

Comments

comments

Vyhledat