27JEWELRY představí na Designbloku novou kolekci s názvem Birth

foto: 27JEWELRY
foto: 27JEWELRY

Česká šperkařka Lenka Kerlická tvořící pod značkou 27JEWELRY představí novou kolekci s názvem Birth na říjnovém Designbloku. Novinka zaujme přírodními perlami nepravidelných tvarů, které nejsou na českém trhu běžnou záležitostí a Lenka je nově používá na ručně vyráběné zlaté náušnice, náhrdelníky, náramky i prsteny.

Nová kolekce Birth je inspirovaná zrozením – jeho přirozeností a obrovskou náročností zároveň. Šperky vyjadřují klíčový motiv perlami v nejrůznějších tvarech, podobách a shlucích. 

„Chtěla jsem vytvořit šperky, které budou pracovat s přírodními perlami v moderním pojetí nositelného šperku a ukáží krásu nepravidelných tvarů perel. Miluju dokonalou nedokonalost a barokní perly ji ztvárňují ve všech ohledech. Každá perla je jedinečná a nikdy nebudou dvě stejné. Jejich originalita je podle mě nedoceněná,“ vysvětluje Lenka Kerlická.

Kolekce Birth bude k vidění na říjnovém Designbloku a v prodeji bude od konce října v 27JEWELRY butiku na adrese Újezd 409/19 na Praze 1, který je otevřen každý všední den od 11h do 19h a o víkendu od 11h do 18h. 

Comments

comments

Vyhledat