Lab on Fire pokřtí klip

foto z klipu (zdroj: PR)
foto z klipu (zdroj: PR)

Pražská formace Lab on Fire zveřejnila videoklip k titulní písni EP Imperfection, které vyšlo na podzim loňského roku. Autorkou je mladá režisérka Natálie Denkr. Natáčel se v Krkonoších na hřebenech na Zlatém návrší a v okolí Vrbatovy a Labské boudy a důležitou roli v něm má i speciální flitrovaný kostým, do nějž je oblečený herec a tanečník Jass van den Brink. Ten navrhla režisérka ve spolupráci s módní designérkou Lucií Kutálkovou (LEEDA).

Lucii jsem oslovila s jasnou představou overalu na celé tělo, který by dobře odrážel světlo. Věděla jsem, že je nesmírně šikovná a také má zkušenost s flitry. Na výběr mi dala hned několik variant materiálu a zvítězil ten, který nejvíc připomínal krajinu, v níž jsme natáčeli. Chtěla jsem, aby postava budila dojem, jako by z té krajiny byla stvořená, jako by měla mimikry,“ říká Natálie Denkr. Samotné natáčení pak mírně komplikoval fakt, že bylo občas nutné kostým sušit, jelikož se během scén podle slov režisérky několikrát proměnil v ledový krunýř.

Nový videoklip Imperfection Lab on Fire oficiálně pokřtí ve středu 5. února během koncertu ve vršovickém klubu Café v lese. V koncertní sestavě je tu jak obvykle doplní kytarista Yarda Helešic, bubeník Jiří Stivín a zpěvačka Zaelbeth. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na Goout.net za 160 Kč nebo pod tímto odkazem: https://goout.net/cs/listky/lab-on-fire/vlxf/

Lab on Fire, které tvoří multiinstrumentalista a producent Jan Kleník (ex-Ohm Square, Sklenik aj.) a zpěvák Prokop Svoboda (ex-Hyena Family, Sklenik), v závěru loňského roku odcestovali do Berlína, kde začali pracovat na nových písních pro chystané debutové album. Některé z nich by v podobě singlů měly vyjít ještě během první poloviny roku 2020.

Odkazy na Imperfection EP:
Spotify: https://spoti.fi/2MsLgdS
Apple Music: https://apple.co/2MoovaZ
Supraphonline:
http://bit.ly/2Z4dK43

Comments

comments

Vyhledat