LEA Underwear od Overall Office

Česká značka Overall Office přichází s novinkou – kolekcí spodního prádla LEA. Obsahuje dvě barevné variace a je k dostání online na webu www.overall-office.com nebo v Overall Office Store v Heřmanově 18.

Nové prádlo vznikalo v zákulisí značky v posledních dvou letech. Jde o řezané kousky s minimem švů, jejichž design je postaven především na funkčnosti. Vrstvený top podporuje prsa a drží je na jednom místě, vrstvení v kalhotkách nahrazuje vnitřní klínek a přináší low a high rise verzi v jednom. Výhodou topu je, že se dá nosit nejen jako spodní prádlo, ale i jako svrchní součást outfitu. 

 

Prádlo vyrobené z jemného, ale pevného ekologického polyamidu z recyklovaných vláken z mořského odpadu překypuje jemností, je pohodlné a po chvíli splyne s kůží, takže ho nebudete chtít sundat. “Naše novinka se může zdát komplikovaná a uzavřená, ale opak je pravdou a jako u jakéhokoliv kousku oděvu záleží jen na stylingu. Jde o smart a pohodlné spodní prádlo, které rády přiznáme”, říká Kristýna Nováková, jedna z designérek značky Overall Office. 

Nové prádlo LEA od Overall Office je ručně řezané v dílně značky v Praze a ušité v jihlavské dílně z kvalitního italského materiálu.

 

Věříme, že se nám s kolekcí prádla podaří oslovit i další zákazníky, kteří ocení jeho nadčasovost, variabilnost i lokální výrobu”,  uzavírá Karolína Juříková, designérka značky. 


O značce Overall Office

Overall Office je nezávislou módní značkou, která vznikla v roce 2016 v Praze. Od začátku lpí na kvalitě řemesla, preciznosti a perfektních střizích, které ji dodávají nezaměnitelný rukopis. Do povědomí se zapsala především svými spirálovitými střihy plavek, které si oblíbilo široké publikum. Za značkou Overall Office stojí dvě ženy, pro které je důležitá nejen samotná realizace oděvů, ale realizace v udržitelném procesu a důraz na rozmanitost tvarů lidského těla. 

Foto (c) Valentyna Janů a Tereza Havlínková 

Comments

comments

Vyhledat