LEEDA představuje novou kolekci FAIRY

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro Vás. LEEDA FAIRY.

“Inspirací je pro mne hledání rovnováhy mezi křehkostí a silou, realitou a snem, světlem i temnotou, ale také čistá radost ze skládání barev a jejich interakcí. Potřeba odstínů plných energie od sytě fialové vlny, přes neonově růžové, nebo okrové hedvábí. Struktury a objemy materiálů umocňuji zdánlivě neuspořádaným prošíváním a barevné plochy propojuji metalickými akcenty i unikátními šperky designérek Dick Wolf, Magdaleny Šťastníkové a Pauline Hagan. Originální velkoplošné vzory vycházející z minulých kolekcí jsme s grafickým designérem Mariem Corradinim oprostili od barev, zanechali jsme pouze základní “kostru” linií a lehce stínované plochy v negativu a pozitivu a nechali tak vyniknout původním barvám látek. Herečka Barbora Bočková je pro mne ztělesněním křehkosti, síly i tajemna a v kombinaci s fotografkou Bet Orten tak vznikla kampaň, která celou kolekci nádherně vystihuje,” říká o kolekci designérka Lucie Kutálková.

Kolekce působí neobvykle barevně, ve střizích zůstává minimalistická, nadčasová a variabilní. Najdete v ní kašmírové kabáty, prošívané bundy s originálním potiskem, oversize mikiny a bombery z italské vlny, hedvábné róby, ale i osvědčený funkční Thermocool a nově také modely z merino vlny úpletů. Všechny modely LEEDA jsou vyrobeny v České republice.


LEEDA STORE
Bartolomějská 1, Praha 1, 110 00
tel.+420 775 601 185
Otevřeno: Po–Pá 11–19 hod.
www.leeda.cz
www.facebook.com/leedafashion
www.instagram.com/leedastore/


Kampaňdesign / styling : Lucie Kutálková / LEEDA  foto: Bet Orten modelka: Barbora Bočková make up / hair : Renata Zelinková grafický design: Marius Corradini asistentky: Kristina Reznik, Natálie Nepovímová, Karolína Matejková šperky : Dick Wolf, Magdalena Šťastníková, Pauline Hagan rukavice: Engelmuller

Lookbookdesign / styling : Lucie Kutálková / LEEDA  foto: Ida Čápová / modelka: Karolína Matejková / New Aliens make up / hair : Renata Zelinková šperky : Dick Wolf, Magdalena Šťastníková, Pauline Hagan rukavice: Engelmuller 

 

Comments

comments

Vyhledat