LEMARKET nabídne tisíce poctivých dárků na jednom místě

 Nakladatelství wo-men
Nakladatelství wo-men

Vánoční LEMARKET se letos uskuteční hned dvakrát: druhý prosincový víkend v hale 13 v Pražské tržnici a o týden dříve premiérově v Brně. Moderní tržiště lokálních značek tak po devíti letech fungování poprvé zamíří i mimo metropoli.

LEMARKET je moderní tržiště, které objevuje a představuje lokální tvůrce a projekty. Návštěvníkům nabízí příležitost seznámit se s novými značkami a setkat se s jejich autory. Dbá na kurátorovaný výběr, příjemnou atmosféru, estetické prostředí, a hlavně na široký záběr značek od šperků, módy, kosmetiky, doplňků do bytu či dekorací až po dětské oblečení a hračky, poctivé delikatesy, papírenské skvosty nebo potřeby pro čtyřnohé kamarády. Kromě samotného marketu podporuje LEMARKET malé lokální značky na jejich cestě za úspěchem prostřednictvím projektu LEMARKET studio.

LEMARKET PRAHA v rámci letošního výběru představí oblíbená jména i nové projekty. Úplně poprvé se zúčastní přírodní kosmetika a doplňky stravy MALINNA, šperkařka Anežka Juhová, spodní prádlo Corpus Lingerie, doplňky do domácnosti EN TEN TY KY, nakladatelství wo-men či keramika KERA ateliér. Nebudou chybět ani niche parfémy Oraculum, výběrové papírnictví Kartotéka, vlněné doplňky NOOS concept či interiérové vůně Perfumed Prague. Seznam všech tvůrců je uveden na webu LEMARKETU. Po menší pandemické pauze se vrací také doprovodný program.


Další informace:

www.lemarket.cz | www.instagram.com/lemarketcz/ | www.facebook.com/LEMARKET.cz/

Comments

comments

Vyhledat