Letní edice projektu Yoga & Special Places je tady!

foto: yogamovement.cz
foto: yogamovement.cz

Summer Yoga Day – den, který v sobě ukrývá nejen cvičení jógy, ale také možnost navštívit netradiční místo, které pořadatelé pečlivě vybírají, aby fanouškům jógy zprostředkovali speciální zážitek. V červnu se návštěvníci ocitnou v prostorách funkcionalistické vily na Barrandově, která se na jeden den stane místem velké letní jóga párty. Projekt přináší nejen ojedinělý zážitek, ale jeho smyslem je zároveň po- moci dobré věci. Sobotní den bude věnován na podporu útulku pro staré a nemocné či vyřazené koně ze sportovní kariéry Domov pro koně z.s.

Projet Yoga&Special places není třeba dlouze představovat, co si ale svou pozornost za- slouží je fakt, že letní edice s sebou přinese jednu zajímavou novinku. Tou bude právě let- ní večírek pro všechny účastníky. Program ale odstartuje již brzy ráno lekcí, která nese název Sunrise vinyasa class & meditation a povede jí jedna ze zakladatelek projektu Adéla Porubská. V průběhu dne si účastníci projdou všemi možnými druhy jógy, od těch tradičních, až po zajímavé lekce a workshopy. Za zmínku jistě stojí lekce Handstand. pod vedením oblíbené dvojice Kláry Pokorné a Martina Franka. Na návštěvníky bude čekat 22 zajímavých, nejen jóga lekcí, 5 intenzivních workshopů, 2 přednášky, známí i zahraniční lektoři, spousta pozitivní energie, letní pohoda a v neposlední řadě krásné místo, kam se běžně obyvatel metropole nepodívá. Výtěžek z tomboly, jejíž slosování bude probíhat na konci dne, půjde na podporu Domova pro koně s.z. jehož cílem je poskytnout domov ko- ním starším, nemocným či vyřazeným ze sportovní kariéry.

Letní den bude již tradičně ukončen lekcí Kláry Pokorné, která si pro tentokrát připravila Sunset yoga party a to zcela doslova. Už tak nabitý den plynule přejde v pořádnou letní párty. Skvělý začátek letošního léta, nemyslíte?

yogamovement.cz

Comments

comments

Vyhledat