Levi’s® a McLaren Racing propojili vlastní dědictví s inovacemi v první společné kolekci

Levi’s® a McLaren Racing spojuje touha neustále objevovat nové způsoby, jak pojmout odkaz, který vybudovali. Od hrátek s milovanými látkami až do obměňování těch nejmenších detailů. Ve vzrušujícím světě závodních aut jsou inovace také důležité a to bez ztráty jisté nadčasové elegance. Obě značkové ikony se teď spojily, aby představily vůbec první kolekci s názvem Levi’s® x McLaren Racing.

The Levi’s® x McLaren Racing kolekce obsahuje závodní bundu, overal, rukavice, džísku, 501® džíny, tričko a závodní šátek. Vše je inspirované McLaren Racing vintage érou včetně detailů v podobě výšivek, nášivek z veganské kůže a saténovým lemováním. Oblečení má specifické kouzlo umocněné lehce sepranými odstíny látek. 

Závodní overal má mírně snížený rozkrok a pohodlný širší střih. Nášivky jsou inspirované historií rychlých aut a uprostřed se táhne zip pro snadné oblékání. Rukavice jsou navrženy podle starých plakátů v klasických barvách této ikonické značky. Jsou ušité z italské kůže včetně signature vyšitého podpisu zakladatele Bruce McLarena. 

Slavné 501® džíny mají v této kolekci jednu zadní kapsu nahrazenou speciální verzí s potiskem. Každý kousek Levi’s® x McLaren Racing je vymyšlen tak, aby vzdal poctu dědictví oběma velikánům. Například tričko se pyšní grafikou typickou pro McLaren v 80. letech a šátek propojuje westernový Levi’s® kult s estetikou 80. let, který je tak důležitý pro McLaren. 

 Kolekce bude k mání od července 2024 na www.levi.com.

Comments

comments

Vyhledat