Podzimní playlisty (5.)

Vegy na podzim na chatě. Foto Wlado del Rey
Vegy na podzim na chatě. Foto Wlado del Rey

Podzim volá po poslechu náladotvorné hudby.

Máme proto volnou sérii (nejen) podzimních playlistů. Pěkne se nám to rozjelo.

Chcete zveřejnit ten váš? Pošlete odkaz (z technických důvodů berem jen Spotify a Soundcloud) a nějaké foto, které k němu chcete přidat. těsíme se na mailu protisedi@protisedi.cz

Pokračujeme s playlistem od Vegyho:

(The Cure, Minus the Bear, Shanghai Blues, Basement…)

O autorovi:

Jan Vegy Táborský je pražský muzikant a autor internetového obsahu. „Momentálně děláme na dvou singlech s mojí novou kapelou Movement, kde zpívám a hraju na kytaru, jsme pohrobci The Prostitutes (Martin Přikryl kytara, Martin Převrátil klávesy, Lukáš Bican bicí, Ladislav Tobiášek basa). Na konci léta jsme ještě stihli odehrát první a díky vzniklé situaci zatim i poslední koncert na festivalu Suchá u Jáchymova a všichni se už nemůžeme dočkat, až vylezeme před lidi ve všech klubech, kde to jen půjde.

Můj playlist se skládá z mixu písní, které jsem poslouchal u kamen v posledních dnech v chatě na Sázavě, a z písní, bez kterých si toto období již spousty let nedokážu představit. Jsou tam jména známá i neznámá, od těch známějších si troufám říct, že skaladby které zapadly, ale přesto by se na ně nemělo zapomenout,“ řekl nám.


PODÍVEJTE SE I NA STARŠÍ PLAYLISTY:

 

Druhý díl:

První díl:

Comments

comments

Vyhledat