Levi’s® a nové široké kalhoty

Levi’s® přichází s novou nabídkou širokých kalhot Loose Fits, které obohatí dámskou řadu Baggy Dad a pro muže nabízí džíny 568™ Stay Loose a šortky 468 Loose. Novinky se inspirují devadesátými a nultými lety a kromě trendy nostalgie potěší především pohodlím.

Levi’s® přichází s kolekcí širokých kalhot Loose Fits, které obohatí dámskou řadu Baggy Dad a pro muže nabízí modely 568™ Stay Loose a šortky 468 Loose

 

Nedá se popřít, že volné Levi’s® kalhoty sedí všem typům postav bez ohledu na gender. Novinky s názvem Loose Fits čerpají inspirací především z 90. let a ze siluet nultých let a výrazně tak rozšířily nabídku Levi’s® uvolněných střihů. V kolekci jaro/léto 2024 představil Levi’s® příjemně volné střihy trendy řady Baggy Dad a šortky s puky pro ženy a džíny 568™ Stay Loose a šortky 468 Loose pro muže.

 

Dámská “Baggy” nabídka má bohatou nabídku variabilních možností jakými jsou střihy Baggy Dad, Baggy Dad Wide Leg, lehoučké Featherweight Baggy Dad a v neposlední řadě novinka Baggy Cargo. Baggy Dad mají bokový střih a rovné nohavice a představují ultimátně pohodlné džíny. Ještě širší jsou  Baggy Dad Wide Leg z odlehčené džínoviny 10 oz. Jako peříčko pak působí Featherweight Baggy Dad z měkkého denimu 9.5 oz, který si můžete užít jako v dlouhé kalhotové verzi, tak jako šortky a sukni. Kouzlo pracovních oděvů v sobě nesou Baggy Cargo s praktickými detaily jako jsou našité kapsy na nohavicích. Pleated Shorts jsou variantou na teplejší dny a nabízí uvolněný střih s cool puky.

 

 

A la second hand

Pro muže nabízí Levi’s® 568™ Stay Loose a 468 Loose Short, dva modely evokující vintage secondhand kousky. Džíny 568™ Stay Loose jsou ze 100% denimové bavlny a sedí volně na pase se širokými nohavicemi a poklopcem na zip. Aby byl volný pocit co nejautentičtější, 568™ Stay Loose jsou v nabídce v různých materiálech i druzích denimu s příměsí lnu.

 

Kolekce bude postupně k mání na www.levi.com a v Levi’s® obchodech.

 

O značce Levi’s®:

Značka Levi’s® ztělesňuje klasický americký styl a nadčasovou eleganci. Džíny Levi’s® se od vytvoření společnosti Levi Strauss & Co. V roce 1873 staly nejznámějším a nejnapodobovanějším oblečením na světě a odrážejí představivost a loajalitu celých generací. Portfolio značky Levi’s® se díky neutuchajícímu duchu průkopnictví a inovativnosti neustále rozvíjí a v oděvním průmyslu nemá obdoby. Oblečení a doplňky jsou k dostání ve více než 110 zemích a umožňují lidem celého světa vyjadřovat individuální styl. Více na levi.com.

O Levi Strauss & Co.:

Levi Strauss & Co. (LS&Co.) je jedna z největších společnosti na světě vyrábějících značkové oděvy a světový lídr v oblasti denimového oblečení. Společnost navrhuje a prodává džíny, oblečení pro volný čas a související doplňky pro muže, ženy a děti pod značkami Levi®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co. ™ a Denizen®. Její výrobky se prodávají ve více než 110 zemích světa prostřednictvím maloobchodních řetězců, obchodních domů, online v přibližně 3100 obchodech. Levi Strauss & Co. vykázala za rok 2020 fiskální čisté příjmy 4,5 mld. USD. Další informace: http://levistrauss.com

 

Comments

comments

Vyhledat