Levi’s® nabídne hudební workshopy na Discordu

foto levis
foto levis

Levi’s® Music Project 2021 X Khalid

Levi’s® Music Project se na platformě Discord otevírá širokému obecenstvu díky spolupráci s Khalidem 

Síla hudby spočívá v její schopnosti lidi inspirovat, posilovat kreativitu a v neposlední řadě také bořit předsudky a hranice. Již od roku 2015 je Levi’s® partnerem vybraným umělcům a lokálním osobnostem po celém světě skrze projekt s výmluvným názvem Levi’s® Music Project. Jedná se o iniciativu, která zprostředkovává hudební vzdělání a prostředky k seberozvoji nové generaci mladých hudebníků. Jak je taková podpora talentů důležitá, se ukázalo především v období pandemie, kdy se přístup k hudebnímu vzdělání a prostor pro sebevyjádření významně snížily.

Součástí Levi’s® Music Project se v roce 2021 stal americká zpěvák a skladatel Khalid. Pochází z texaského El Paso, které ovlivnilo jeho vášeň pro hudbu i umělecký vkus. A právě v El Pasu se Levi’s® spojil s Khalidovou neziskovou organizací ‘The Great Khalid Foundation’ a překvapil místní klub Boys & Girls Club (B.G.E.P.) plně vybavenou zkušebnou. Navíc absolvují studenti hudby z El Paso 4týdenní online kurz hudební produkce přímo od producenta ze Stax Music Academy přes platformu Discord. 

Právě B.G.E.P. klub hrál v počátcích Khalidovy kariéry velkou roli. „Vytvořil jsem v něm songy, které změnily můj život“, přiznává, když vzpomíná na svůj hit Location, který napsal přímo ve studiu, které můžete vidět ve videu Behind the Stage v rámci Levi’s® Music Project. Hlavní motivací pro tuto spolupráci je Khalidova naděje, že dokáže vrátit osudu kus svého štěstí a umožní aspirujícím hudebníkům si splnit vlastní sny. 

Hlavním lákadlem je výzva v podobě „Remix Challenge“, ve které Khalid umožní hudebníkům remixovat jeho song Better, čímž získají jedinečnou možnost si ho přetvořit podle sebe. Uživatelé Discordu si mohou užít i další programy jako například live workshopy, během nichž mohou získat cennou zpětnou vazbu, možnost spolupracovat přímo s Khalidovými zvukaři a účastnit se Behind the Stage programu přímo s Khalidem. Výsledkem projektu bude hudební video, které zvěční top remixy songu Better. Všechen video obsah včetně Boys & Girls Club z El Paso výstupů bude zveřejněn na YouTube kanálu Levi’s®. 

Během listopadu se na Discordu objeví speciální edukační prostor Always-Live, který v rámci Levi’s® Music Project povede Khalid spolu s 15 hudebníky a umělci z celého světa, například s malajsijským zpěvákem Yuna a zpěvačkou Mabel, která zastřešuje projekt ve Velké Británii. Jde o značně revoluční krok, díky kterému umělci získají plný přístup k 2021 Levi’s® Music Project programům včetně všeho obsahu, workshopů a inspirativních materiálů pro kohokoliv na světě. Vytvořeno umělci pro umělce. 

Je to poprvé, kdy se Levi’s® Music Project spojil přímo se streamovací platformou Discord. Od svého založení se Discord velmi rychle stal jedním z nejoblíbenějších zprostředkovatelů online komunikace. Touha po inovaci, která je Levi’s® tak vlastní, dala základ této kolaboraci, které umožňuje spojení globálního hráče typu Levi’s® se otevřít tak velkému hudebnímu obecenstvu a zprostředkovat vzdělání obrovskému množství uživatelů díky Levi’s® Music Project.

Levi’s® Music Project x Khalid obsah startuje 3. listopadu a bude pokračovat v průběhu celého roku na Levi’s® Discord Server a Levi’s® YouTube kanálu.

O Levi’s® Music Project na Discordu

Levi’s® startuje svůj první Discord kanál, aby dal projektu Levi’s® Music Project globální dosah a podpořil jeho edukační ambice a dal hlas komunitě umělců tvořících pro umělce. Lineup 15 umělců z celého světa včetně Khalida, malajského zpěváka Yuna, zpěvačky Mabel a mnoho dalších se spojili, aby dohromady pomohli propůjčit hlas aspirujícím umělcům skrze Discord a YouTube. Programy plnými inspirativního obsahu, hudby a workshopů objevíte od listopadu na Levi’s® Music Project na Discordu. Níže najdete harmonogram plánovaných akcí:

Levi’s® Music Project světový harmonogram: 

 • Reality Club, Indonésie – 5. října
 • Riles, Francie – 22. října 
 • Khalid, U.S. – 3. listopadu
 • Monetoochka, Rusko – 15. listopadu
 • Yuna, Malajsie – 24. listopadu
 • Yung Raja, Singapur – 25. listopadu
 • Mabel, U.K. – 3. prosince
 • Cream Soda, Rusko – 6. prosince 
 • Ritviz, Indie – 9. prosince 
 • Kayyan, Indie – 15. prosince 
 • Rigoberta Bandini, Itálie – 14. ledna 
 • Reese Lansangan, Filipíny– 15. ledna
 • Obladeaet, Rusko – 17. ledna

O značce Levi’s®:

Značka Levi’s® ztělesňuje klasický americký styl a nadčasovou eleganci. Džíny Levi’s® se od vytvoření společnosti Levi Strauss & Co. v  roce 1873 staly nejznámějším a nejnapodobovanějším oblečením na světě a odrážejí představivost a loajalitu celých generací. Portfolio  značky Levi’s® se díky neutuchajícímu duchu průkopnictví a inovativnosti neustále rozvíjí a v oděvním průmyslu nemá obdoby. Oblečení  a doplňky jsou k dostání ve více než 110 zemích a umožňují lidem celého světa vyjadřovat individuální styl. Více na levi.com.

O Levi Strauss & Co.:

Levi Strauss & Co. (LS&Co.) je jedna z největších společnosti na světě vyrábějících značkové oděvy a světový lídr v oblasti denimového  oblečení. Společnost navrhuje a prodává džíny, oblečení pro volný čas a související doplňky pro muže, ženy a děti pod značkami Levi®,  Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ a Denizen®. Její výrobky se prodávají ve více než 110 zemích světa prostřednictvím  maloobchodních řetězců, obchodních domů, online v přibližně 3100 obchodech. Levi Strauss & Co. vykázala za rok 2020 fiskální čisté  příjmy 4,5 mld. USD. Další informace: http://levistrauss.com

O Discordu

Discord byl založen v roce 2015 a od počátku propůjčuje hlas, prostor a nástroje ke komunikaci každému, kdo hledá kreativní možnosti k sebevyjádření. Má přes 150 milionů aktivních uživatelů, kteří spolu se svými kamarády mají možnost si rozšířit obzory – od umělců po aktivisty – díky Discordu mate možnost se vzdělávat a bavit se. 

Comments

comments

Vyhledat