Levi’s® představuje WellThread® kolekci pro podzim/zimu 2023.

Levi’s® představuje WellThread® kolekci pro podzim/zimu 2023. Nabízí organickou bavlnu, barviva na rostlinné bázi a čisté a klasické střihy. Levi’s® navazuje na roky inovací ve výrobě s kolekcí využívající ze 100 % bavlny, která má kvality té organické, a barviv na rostlinné bázi pro všechny potisky.

Kolekce Levi’s® WellThread® od svého počátku kombinuje udržitelnost, styl a inovace a pro letošní podzimní a zimní kolekci se rozhodla naplno čerpat z vlastního, roky trvajícího, výzkumu, který se snaží najít ještě lepší způsoby navrhování a výroby oblečení. Kolekce pro rok 2023 zachovává filozofii WellThread, která se snaží snižovat chemické, energetické a vodní dopady výroby a zároveň využívá speciální bavlnu a barviva na rostlinné bázi k vytvoření nadčasových kousků v klasických střizích. Ty lze nosit desetiletí a nepodléhají sezónním trendům. 

Nejnovější kolekce Levi’s® WellThread® používá ze 100 % bavlnu s kvalitami té organické, která má označení Transition Cotton. Od zahájení programu Levi’s® WellThread® Transition Cotton v roce 2020 spolupracuje značka Levi’s® s malými farmáři v Indii, kteří přecházejí na produkční systém udržující zdravý půdní ekosystém. To se děje  prostřednictvím ekologických procesů, důrazu na biodiverzitu a zemědělské cykly přizpůsobené místním podmínkám. Značka snižuje finanční riziko farmářů během přechodného období k ekologickému zemědělství pomocí závazku k nákupu jejich nové bavlněné sklizně. Tímto strategickým krokem, který bere v úvahu ekosystémy a reálné lidi, kolekce WellThread® ukazuje funkční motivaci směrem k udržitelnějším systémům produkce bavlny.

Kromě toho je celá kolekce Levi’s® WellThread® vytvořena s použitím barviv na rostlinné bázi. Džíny jsou obarveny 100% rostlinným indigem. Kapsulová kolekce WellThread® nedávno také přidala do svého portfolia 100% bio černý pigment. Tato přírodní barviva pomáhají docílit temnějších a hlubších odstínů.

Pro ženy nabízí kolekce populární Baggy Dad, volně střižené džíny inspirované 90. lety. Dále Bellos Trucker, volné a boxy kalhoty, střižené tak, aby docílily cool a nadčasového vzhledu. Košili Rosewood, vyrobenou ze silnějšího tmavého indiga. Mužské střihy zahrnují variabilní rovný střih 551Z, koženou bundu Relaxed Trucker s podšívkou z flanelu a košili Arrowood, klasickou džínovou košili s oversized střihem. Výrazné barevné stínování oblečení podtrhuje důraz na dlouhou životnost šatníku, kterou kolekce promuje. 

„Více než jen další řada oblečení. WellThread® je platforma pro testování nových nápadů a technologií a spolupráci s vědci a dodavateli, se kterými chceme oběvovat možností udržitelné inovace,“ uvedl Paul Dillinger, viceprezident a vedoucí globálního oddělení inovací ve společnosti Levi Strauss & Co. „Od barviv po naši bavlnu, chceme nadále stavět na letech poznatků, abychom oblečení udělali bezpečnější, udržitelnější a recyklovatelné. Nejnovější kapsulová kolekce nabízí nadměrné a ikonické střihy, a protože usilujeme o udržitelnost, tak víme, že tyto krásné kousky lze autenticky stylovat po desetiletí.“

 

Comments

comments

Vyhledat