LEVI’S® PRIDE 2019 – USE YOU VOICE

Rovnost, začleňování a pokrok – to jsou zásady, které společnost Levi Strauss & Co. prosazuje od svého založení v roce 1853. Od integrace v továrnách během padesátých let, dříve než federální vláda přijala zákon o desegregaci, po spolupráci na zrušení Návrhu č. 8, který v Kalifornii zakazoval homosexuální manželství, Levi’s® vždy kladl na první místo lidi před ziskem. V roce 1992 byl Levi’s® první společností z žebříčku Fortune 500, která rozšířila zdravotní benefity také na partnery stejného pohlaví, a od té doby usilovně pomáhá prosazovat stejná práva a podmínky pro lidi LGBTQ+ všude na světě. V této podpoře Levi’s® pokračuje i letos – v kolekci Pride 2020 – která se zaměřuje se na lidi, kteří otevřeně prosazují pozitivní změny.

 

Letošní kolekce s mottem „Use Your Voice! / Použij svůj hlas!“ se nese ve znamení maximálního sebevyjádření. Zahrnuje řadu triček s potisky s logem Levi’s® na duhovém pozadí. Džíska ze sepraného denimu s vyšívaným mottem Use Your Voice na zádech se skvěle hodí k indigovým nebo batikovaným denimovým šortkám. K dalším výrazným kouskům kolekce patří tričko levandulové barvy s duhovým logem Levi’s®, speciální průsvitná džíska s holografickým motivem duhy, a dokonce i Pride džínové chaps – westernové návleky! Také Levi’s® Print Bar nabídne řadu různých pridových designů loga Batwing s možností personalizace, které si můžete vytisknout na trička, mikiny nebo tašky.

 

100% zisk z kolekce Levi’s® Pride 2020 bude věnován OutRight Action International, organizaci, která pomáhá prosazovat práva LGBTQ+ lidí po celém světě. S Levi’s® popularizují příběhy lidí z okraje společnosti, kterým dodávají odvahu k sebeurčení, hrdosti a osvobození od předsudků, bez ohledu na to, kdo jsou nebo koho milují.

 

V trochu jiné kampani připravené společně se Self-Evident Truths vystupují reální lidé mimo heteronormativní společnost. Je to vzorek portrétů z desetiletého fotografického projektu iO Tilletta Wrighta, který oslavuje naše rozdíly, představuje naši společnou humanitu a ukazuje, jak jeden jediný hlas může pozvednout desítky tisíc.

 

Comments

comments

Vyhledat