LEVI’S® TAILOR SHOP V LETNÍ INDIGOVÉ BATICE 

foto Levi’s®
foto Levi’s®

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého století, kdy byla masově oblíbená, ale je to technika, kterou lidstvo využívá již dlouhá staletí.

V novém pražském Levi’s® Tailor Shopu, Na Příkopě 6, nyní najdete limitovanou kolekci batikovaných látek Indigo Tie Dye pro personalizaci. Jsou obarveny přírodním indigem klasickými ručními technikami a připravilo je designové studio Blue Print Amsterdam. Indigo je přírodní barvivo, extrahované z rostlin, a tedy zcela udržitelné. Na výběr je ze dvou vzorů inspirovaných například tradičním japonským barvením látek Noi Shibori. Každý kousek je originál a dokonale se hodí k denimu. 

Krejčí Levi’s® Tailor Shopu mohou batiku aplikovat na límec, manžety i zadní část našich kultovních džísek, nebo jako záplaty na džíny. V  Levi’s® Tailor Shopu si tak můžete nechat přetvořit své oblíbené levisové kousky, nebo ty, které jste si právě koupili. Lidé si upravují a přizpůsobují svoje levisky již více než 145 let. A každý, kdo žije v Levi’s®, ví, že jeho džínové kousky odrážejí jeho život a jsou jeho osobními originály. Milovníci Levi’s® si denně opravují a upravují své oblíbené kousky, a tak vyjadřují svůj autentický styl a osobnost.  

Levi’s® vzkazuje:

OPRAVUJTE: DEJTE SVÝM DŽÍNŮM DRUHÝ ŽIVOT.

UPRAVUJTE: MILUJTE TO, CO NOSÍTE. ŽIJTE V TOM DÉLE.

RECYKLUJTE: COKOLIV, JEN NE VYHODIT.

 

Comments

comments

Vyhledat