Levi’s ® vás zve na podzimní procházku s novou kolekcí Levi’s ® Gold Tab™ Fall/Winter 2022

Levi’s® je jako kalifornská značka pevně spjata s lifestylem amerického západního pobřeží. Pod Kalifornií se ale neskrývají vždy jen prosluněné pláže. Najdeme zde také nádherné hory, lesy, údolí a jezera, která společně tvoří identitu tohoto regionu. Místo, kde na vás příroda čeká hned za dveřmi a při procházce venku se chcete cítit nejen pohodlně, ale také stylově.Pro ty, které baví kombinovat komfort s módou, vytvořil Levi’s® novou kolekci Gold Tab™.

Gold Tab™ se postupně představí během podzimu a zimy 2022 a hlavní inspirací pro kolekci bylo vintage kouzlo Severní Kalifornie v 70. a 80. letech. S moderním twistem. Nenucený Levi’s® styl s kapkou nostalgie je v této kolekci povýšený o extra příjemnou pohodlnost. Jednotlivé modely simůžete vzít (skoro) kamkoliv a vytvoříte si z nich v šatníku svoje nové“essentials”. Gold Tab™představuje uvolněnou a stylovou kapitolu v Levi’s® nabídce.

Barevná paleta kolekce si hraje se zemitými tóny a se základními barvami, které najdete na řadě mikin, kompletů a triček, stejně jako na sportovnějších kouscích, jakými jsou například tílka, legíny a tepláky. Praktické a funkční modely v pánské řadě reprezentují nové větrovky s kapucí a prošívané vesty, dále také síťované komplety. Gold Tab™ nabídne mimo jiné i univerzitní bundu pro ženy v krásné zelené barvě se všemi detaily, které si s tímto klasickým kouskem v šatníku spojujeme. Co se grafiky týče, vychází také z typického kalifornského stylu.

Kromě sportovnějšího oblečení objevíte v kolekci pletené prvky z pevnější tkaniny a v kostkovaných verzích. Dají se skvěle vrstvit přes trička a mikiny. Nechybí grafika, která se hlásí k ikonickým kalifornským přírodním destinacím. Na závěr je zapotřebí zmínit, že v Levi’s®GoldTab™ se představí i celá nová řada ze speciálního teplákového úpletu s vyšší gramáží, tzv.FrenchTerry, který je velmi pohodlný a funkční.

“Inspirovali jsme se v motivech typických pro Západní pobřeží, protože milujeme ten jedinečný outdoorový pocit, které to místo má,a které symbolizuje aktivní lifestyle. Má v sobě autentické Levi’s® DNA spolu s nostalgií po 70. a 80. letech.Gold Tab™vznikl jako pocta přírodě a sportu v uvolněném a příjemném duchu“– Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi Strauss & Co

Gold Tab™ se postupně představí během podzimu a zimy 2022 a bude k dostání ve všech prodejnách Levi’s® a na webu levi.com

Comments

comments

Vyhledat