LIMITOVANÁ KOLEKCE COLUMBIA HERITAGE PŘINÁŠÍ OBLÍBENÉ MODELY BUND Z DEVADEÁTEK

S24 Heritage Vector Painted Hills PresetHigh Res (JPG, 300 DPI)

Sezónní kolekce Columbia Heritage obvykle čerpají inspiraci z historického oděvu vybraného z archivů značky Columbia, který případně spojí s ikonickým místem nebo kulturním prvkem z pacifického severozápadu, odkud značka pochází. Letošní jarní a letní kolekce s názvem Painted Peak byla inspirována pohořím Painted Hills, které je součástí tzv. sedmi divů Oregonu.

Tým designérů značky Columbia si práci s tímto inspirativním místem užíval a vtělil ho do barevné palety této kolekce, v níž se mísí odstíny tmavě červené, agávově růžové a světle žluté s neutrálnějšími barvami a různými odstíny šedé spolu s moderními grafickými vzory.

Již v roce 1991 přišel kreativní tým designérů Columbia s modelem bundy Hood River, vyrobeným z lehkých technických větrovkových materiálů, které jsou v současné době v letních kolekcích velmi trendy. Hood River je název řeky tekoucí z Portlandu právě do Painted Hills a toto místo
s horou Mount Hood v pozadí je díky větrným podmínkám proslulé sporty, jako je kitesurfing.

Výsledkem spojení obou prvků – kolekce Hood River z roku 1991 a barevné palety Painted Hills – je jarní/letní kolekce Columbia Heritage 2024, která se skládá především z větrovek a dalších sportovních stylů z kvalitních materiálů s funkčními sportovními detaily, jakými jsou síťované kapsy, které poskytují lehkost a všestrannost atd. Kolekce nabízí pánské i dámské oblečení – větrovky, šortky, mikiny, cropped trička, klasická trička, pánské košile a kalhoty, ale také doplňky vč. oblíbených ledvinek nebo legendárního klobouku Columbia Bora Bor Retro Booney.

Některé styly jako například do vlastní kapsy sbalitelná větrovka Columbia Painted Peak Cropped Wind Jacket (2 499 Kč) z nylonové ripstopové tkaniny a šortky Columbia Painted Peak Shorts (60 EUR) nebo cropped trička jsou určeny pouze ženám. 

Tato kolekce je zajímavá tím, že barevná paleta i DNA designu jsou společné pro muže i ženy a některé pánské styly jsou k dispozici také v menších velikostech, aby byly dostupné i pro ženy, což poskytuje skutečný unisexový vzhled a styl.

 

Comments

comments

Vyhledat