Loowfat představila novou letní kolekci “Hello, Pandawoo”

Československá streetwearová značka Loowfat představila novou letní kolekci oblečení s názvem “Hello, Pandawoo”. Její drop probíhá výhradně na webu www.loowfat.com

Kolekce obsahuje vše, co děti i jejich rodiče v létě ocení a potřebují – nejen letní trička nebo tílka, ale i legíny, mikiny, tepláky, kraťasy nebo letní chlapecké plavky. Nechybí ani několik verzí kšiltovek nebo velmi populární truckerky – snadno rozpoznatelné čepice s brandingem značky.

Pandawoo je maskotem značky, který ji bude provázet v nejrůznějších formách. Součástí kolekce je i krátký komix, ve kterém se medvídek Pandawoo chystá na dobrodružství poznávat všechna povolání světa. Chce hravou formou podchytit dětské emoce a díky propojení právě s oblíbenou pandou i dlouhodobě budovat povědomí o značce u dětí i rodičů. 

Pro značku Loowfat jsou specifické moderní střihy a designy, známé spíše z oblečení pro dospělé.  A také černá barva: “Od roku 2015 učíme babičky, že kluci nemusí nosit modrou a holky růžovou barvu.” Oblečení je vyrobeno z organické bavlny s certifikací GOTS. 

 

 

Comments

comments

Vyhledat