Lush představuje novinky pro voňavý příchod jara

Lush představuje novinky pro voňavý příchod jara. Provoňte si byt, či koupel, vyzkoušejte bezobalovou řasenku, nebo dopřejte zasloužený odpočinek očím s novými Lush produkty. Novinky jsou k dostání online a ve všech kamenných prodejnách od 6. dubna 2023.

Bezobalová řasenka
různé druhy
350 Kč/ kus Průlomová, inovativní tuhá řasenka. Namočte kartáček a vsuňte krouživým pohybem do středu řasenky, abyste nabrali barvu. Naneste na řasy.
Polštářky na oči
různé druhy
120 Kč/ kus Ať už chcete hydratovat, zmírnit opuchlost nebo si jen dopřát trochu péče o sebe, naše řada chladících gelových masek na oči se o vás a vaše oči postará. Přiložte tyto tyto něžné, zklidňující gelové polštářky na oči užijte si relaxační a osvěžující zážitek. Dopřejte si trochu luxusu a nechte své oči zářit!
Vonná svíčka
různé druhy
370 Kč/ kus Věříme v dlouhé koupele při svitu svíček a chceme provonět svět! A tak jsme stvořili úžasnou kolekci Lush svíček nesoucích naše nejpopulárnější vůně. Proměňte atmosféru svého pokoje a naplňte jej vůní těch nejvybranějších a eticky získávaných esenciálních olejů, které vám zlepší náladu a pomohou uklidnit se a relaxovat. Všechny naše vonné svíčky jsou ze 100% přírodního vosku, 100% veganské a ve 100% recyklovaném skle.
Lush Melt
Olej do aromalampy či vany
250 Kč/ kus
Najděte tu správnou směs esenciálních olejů pro vaši náladu – v podobě našich Lush Melts, rozpustných olejů do aromalampy i koupele, které provoní váš svět. Ulomte čtvereček či dva a použijte je stejně, jako vonné vosky do aromalampy, nebo vhoďte do horké koupele a užijte si voňavou zvláčňující koupel.
Koupelová bomba 180 Kč/ kus Chcete-li odhalit své duši uklidňující verše, ponořte bombu do napuštěné vany a vklouzněte do lázně. Uvolněte se a pozorujte, jak se vaše báseň s šuměním vynořuje na hladinu. Čtěte svým vlastním tempem a hloubejte o ní, dokud nebude čas vylézt.

Comments

comments

Vyhledat