Lush představuje novou kolekci celoročních koupelových pěn

Lush
Lush

Spousta bublinek, žádné plastové lahve, aneb Lush představuje přírůstky do rodiny tuhých koupelových pěn!

Hravé, sladké, povzbuzující, roztomilé, svůdné, okouzlující – čekají vás hromady hebkých voňavých bublinek pro každou náladu.

Produkty lze zakoupit online, v obou kamenných obchodech i na Wolt(u).

 

Mini výběr pro inspiraci

 

Worry Monster
koupelová pěna
200 Kč/ ks

Nechte všechny starosti a strachy rozplynout ve fialové relaxační lázni se zklidňující levandulí a spoustou hebké pěny, která nepotřebuje žádný plastový obal.

Jak použít:
Pošeptejte téhle hodné příšerce, co vás trápí, pak ji rozdrobte do proudu tekoucí vody sledujte, jak se vaše starosti rozplývají v konejšivé bublinkové lázni.

 

Apple Crumble
Bubbleroon – koupelová pěna
250 Kč/ks
Čerstvá jablečná dřeň a kakaové máslo jsou dokonalým receptem na lahodně voňavou hydratující koupel plnou pěny, která nepotřebuje plastový obal.

Jak použít:
Rozdrobte kousek nebo klidně celou pěnu do proudu tekoucí vody a vykouzlete hromady hebkých voňavých bublinek. Vklouzněte do vany a užijte si jablíčkově červenou lázeň a spustu nadýchané pěny

 

Frozen
koupelová pěna
180 Kč/ks
Sladce-mátová pohádka s očistnou mořskou solí vykouzlí heboučké osvěžující bublinky. Tahle oživující bublinková lázeň nepotřebuje žádný plastový obal.

Jak použít:
Zakvedlejte pěnou ve své lázni nebo ji nechte chvíli plavat pod tekoucím kohoutkem a nechte si vyčarovat záplavu magických bublinek.

 

Matcha Roll
koupelová pěna
200 Kč/ks
S pěnou inspirovanou japonskými matcha rolkami si užijete krémové zjemňující bublinky s uklidňující vůní rýžového pudinku a zeleného čaje.

Jak použít:
Rozdrobte třetinu až polovinu téhle velké pěny do proudu tekoucí vody. Vklouzněte do lázně s hromadou konejšivé pěny a relaxujte. Vystačí na 2–3 koupele.

Comments

comments

Vyhledat