Lush vytvořil dárkovou kolekci ke Dni matek 2018

foto Lush
foto Lush

Obdarujte svou maminku jedinečným dárkem z limitované kolece ke Dni matek, nebo ji zabalte jednotlivé produkty do Knot Wrapů. Design některých dárků a Knot Wrapů pro nás navrhlo studio Arthouse meath, které zaměstnává lidi s epilepsií a poruchami učení. 

Celá kolekce je samozřejmě „nahatá“, tedy bez obalu a květinová mýdla, jejichž design je tvořen na 3D tiskárně, jsou letošní inovativní novinkou. Svým tvarem skvěle padnou do ruky a jsou stabilní, takže je můžete s radostí používat od začátku až do konce!
Kolekce je dostupná na e-shopu a v kamenných obchodech.

Tipy naší redakce:


INCREDIBLE MUM
Koupelová bomba, 139 Kč/ks
Mámy jsou opravdové superhrdinky a zaslouží si superbombu. Po koupeli s pomerančovým květem pro optimismus, bergamotem pro očistu a kapkou ylang ylang pro lepší náladu budou připravené podmanit si svět.

Thanks Mum
dárek, 645 Kč/ks
Být mamkou je někdy dřina, zaslouží si pauzu! Tak jí ji dopřejte s tímhle dárečkem, který promění sprchu v osvěžující vodopád květina citrusů. Kořen suma drží únavu v šachu a brazilská pomerančová silice pozvedne na duchu. Silice z citronu a mimózy s mořskou solí zajistí pořádné vydrhnutí a mléčné mydlinky malinového koktejlu ji osvěží zjemní.


MUM
dárek, 825 Kč/ks
Tam za duhou je zahrada plná květin, které vás jako kouzlem pošlou na cestu do říše snů. Spousty konejšivé levandule a růže zaženou z mysli mračna nahromaděná z uplynulého dne, otevřou mysl fantazii a pomohou vám relaxovat.


Pretty as a Picture
dárek, 385 Kč/ks
Vánek přinášející první známky jara a obláčky květinových vůní opojného jasmínu a mimózy vás ve dvou blažených koupelích vynesou nad mraky.

Comments

comments

Vyhledat