Malé nezávislé značky z oblasti designu a lifestylu na jednom místě

foto: Shop Up Stories
foto: Shop Up Stories

Nový koncept store s názvem Shop Up Stories dává prostor malým nezávislým značkám z oblasti designu a lifestylu a umožňuje jim tak prodávat produkty na přímo zákazníkům v kamenné prodejně na Vinohradech a nejen to.

V Shop Up Stories vybírají značky, které zařadí do svého portfolia velmi pečlivě. Klade se důraz především na udržitelnost, proces samotné výroby a podporu ručně vyrobených produktů či fair trade. Každá ze značek má za sebou osobitý příběh, který je na prodejně odvyprávěn, a tak si zákazník snadno najde produkty, které nejvíce rezonují s jeho hodnotami a osobním nastavením. 

„Minulý rok jsme s naší sesterskou firmou Slashpay zprostředkovali platbu kartou více než 270 tvůrcům na sedmnácti akcích věnovaných designu. Díky této zkušenosti jsme si plně uvědomili, jak moc je pro menší značky těžké získat vlastní prodejní prostor v atraktivní lokalitě. Náš nový koncept store tak dává možnost prodávat v centru Prahy v kamenné prodejně bez nutnosti dlouhodobého závazku a dalších nákladných investic, které jsou s vlastním prodejním prostorem spojené,“ vysvětluje Hakki Goktas, majitel koncept storu Shop Up Stories.

V Shop Up Stories budou také probíhat pravidelné workshopy a semináře, které by měly napomáhat vývoji a růstu samotných značek a speciální pop up eventy představující limitované kolekce tvůrců nejen ze samotné prodejny.

Aktuálně v koncept storu Shop Up Stories na adrese Anglická 14 můžete zakoupit produkty od šestnácti nezávislých značek (A Cup Of Style, Alex Monhart, Beloved, Benu Made, By.Carambol, Cannor, Clap Design, Clasp’pin, Dřevo a Železo, In August Co., Leather Utilities, Smyssly, LnkRules, Urban tokyobike a wild moon, Zesto). Otevřeno je každý všední den od 10:30 do 19h. 

Comments

comments

Vyhledat