Mamarket přináší poklady od lokálních tvůrců

NOEMOVA ARCHA, Osel. Foto Mamarket
NOEMOVA ARCHA, Osel. Foto Mamarket

Chcete pro své dítě kvalitní, originální a s láskou vyrobené věci, ale nemáte čas trávit dlouhé hodiny jejich hledáním na internetu? Nabídku lokálních výrobců najdete od 11. listopadu na jednom místě – na stránkách Mamarket.cz.

 

Existuje mnoho rodičů, kteří – z nejrůznějších důvodů – nechtějí pro své děti nakupovat hračky, oblečení a další potřeby ve velkých řetězcích. Doposud byli odkázáni na zdlouhavé prohledávání internetových stránek a pátrání v roztříštěné nabídce drobných výrobců. Usnadnit jim hledání a pomoci jim zorientovat se v sortimentu malých lokálních značek je hlavním cílem tvůrců on-line nákupní galerie Mamarket.cz. Z pohodlí domova teď mohou nakoupit všechno, co pro své dítě potřebují.

„Věříme v sílu lokálního nakupování, které nabízí pestrou a uvědomělejší  alternativu k produkci globálních výrobců,” přibližuje myšlenku konceptu Jana Hejnicová, zakladatelka. „Na našich stránkách najdete jen značky, které dobře známe a jejichž výrobky považujeme za kvalitní, estetické i etické.”

Mamarket se specializuje výhradně na produkty pro děti. Výsledkem je nejen široká nabídka zahrnující hračky, oblečení, knihy i kojenecké potřeby, ale i možnost podrobného vyhledávání. V sortimentu najdete pouze originální výrobky českých značek, které jsou pečlivě vybírány. Při každé objednávce tak víte, že nakupujete od konkrétních tvůrců, kteří svou práci dělají s láskou a za férových podmínek. Značky jako Utukutu (vítěz soutěže živnostník roku 2017), Pikle, Repello, Kolorky (letos nominovány na Křišťálovou lupu), Duomamas či nakladatelství Pop-Pap jsou zárukou perfektního řemeslného zpracování, jedinečného designu a nezávadných materiálů.

Propojením uvědomělých rodičů a lokálních značek Mamarket pomáhá jak zákazníkům, kteří upřednostňují kvalitu nad kvantitou, tak i poctivým výrobcům, pro něž je práce není jen výdělkem, ale i radostí a posláním.

 

Comments

comments

Vyhledat