MÅNESKIN se vrací

Måneskin oznámili nové termíny přesunutého turné „LOUD KIDS ON TOUR“, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a SodaPop Concerts. Fanoušci se tak dočkají 14. května 2023 v hlavním městě stejně energetické show plné temperamentu, jakou předvedla italská čtveřice Victoria, Damiano, Thomas a Ethan v loňském roce na Rock for People Hope. S více než 3,4 miliardami přehrání na všech digitálních platformách a více než 43 miliony posluchačů na Spotify měsíčně, se kapela stala fenoménem poslední doby. Během turné navštíví Måneskin v rámci zastávek ta nejdůležitější evropská města jako jsou Londýn, Paříž, Vídeň, Praha nebo Berlín. Pražský koncert se uskuteční v O2 areně 14. května 2023. 

 

Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací Måneskin rock’n’roll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.

 

Jaké jsou novinky u Måneskin? Čerstvá nominace na Grammy Awards v kategorii objev roku, cena American Music Award za „Beggin“ jako Nejlepší Rock Song. 13. května měl premiéru singl SUPERMODEL, který okamžitě dobil hitparády. Poslední novinkou je písnička The Loneliest ze října tohoto roku, která má za dva měsíce pře 68 mil. přehrátí na Spotify. V lednu všichni fanoušci netrpělivě očekávají nové album.

VSTUPENKY:

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v síti GoOut zůstávají platné i na nový termín do sektoru STÁNÍ. V sítích Ticketmaster a Ticketportal je v prodeji posledních pár vstupenek do nově otevřeného 4. patre. Více informací na www.rockforpeople.cz.

 

Måneskin překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 s jejich verzí písně „Beggin“, která společně s „I WANNA BE YOUR SLAVE“ rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. Måneskin se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně. 25. září 2021 vystoupili Måneskin jako headlineři společně s Edem Sheeranem a Doja Cat na akci „Global Citizen Live 2021“ v Paříži.

 

Odkazy: 

https://www.maneskin.it/ 

https://www.facebook.com/maneskinofficial 

https://www.instagram.com/maneskinofficial/ 

 

 

Comments

comments

Vyhledat