Manželka Nicka Cavea má kolekci s H&M, prodává se i v českém eshopu. Máme fotky

foto H&M
foto H&M

Susie Bicks, žena Nicka Cavea, má vlastní značku oblečení Vampire’s Wife. Zaměřuje se na velmi žensky pojaté šaty se spoustou krajek v černé a bílé barevnosti.

Nyní jde do prodeje její kolekce pro H&M, kde jsou šaty doplněné i šperky a taškoz. Dostanete ji i v českém eshopu. Do prodeje šla včera, doplňky jjsou už vyprodaní, šaty v cenách 599-1499 Kč ještě zbývají.

Podívejte se na fotky a video.

Tisková zpráva:

Nová temná a svůdně ženská limitovaná kolekce H&M ve spolupráci se značkou The Vampire’s Wife

H&M opět přináší velmi zajímavou limitovanou kolekci, tentokrát ve spolupráci s kultovní módní značkou The Vampire’s Wife. Tu založila britská návrhářka, modelka a múza Susie Cave, manželka zpěváka Nicka Cavea. Tato oblíbená značka milovníků módy je známá lichotivými siluetami, propracovanými detaily a nespoutanou oslavou ženských tvarů. Kolekce je progresivní jak v přístupu, tak ve výrobě; oděvy jsou vyrobeny z materiálů udržitelného původu. Bude k dispozici ve vybraných prodejnách a online na HM.com od 22. října 2020.

 

Bylo mi velkou ctí, že mě značka H&M oslovila k vzájemné spolupráci. Společně jsme se snažili o to, abychom oživili temný a smyslný svět The Vampire’s Wife. Doufám, že tato kolekce udělá takovou radost všem ženách, které budou kousky z ní nosit, jako udělala mně při její tvorbě,“ říká Susie Cave.

 

Kolekce The Vampire’s Wife x H&M je velmi odvážná a ženská. Nechybí samozřejmě kousky, jako jsou krajkové mini šaty se zvýrazněnými rameny, tak charakteristické pro tuto značku.  Najdete tady sametové mini šaty se smyslnou mašličkou či romantickou stříbrnou krajkovou pelerínu. Všechny tyto modely jsou vytvořené z recyklovaného nylonu a recyklovaného polyesteru. Řada doplňků, které navrhnul právě Nick Cave, manžel Susie, nabízí náhrdelníky, náramky a náušnice, ztvárňující oči, mraky a samozřejmě upíří zuby. Zajímavými kousky jsou také krajkové rukavice bez prstů a bílý odnímatelný límec s volánky. V kolekci dominuje typická černá barva, která dodává všemu příjemně tajemný pocit, doladěná třpytivou stříbrnou krajkou, knoflíkovými manžetami a bohatými sametovými texturami, které dodávají kouskům luxusní, barokní tón.

 

Přijměte pozvání a vkročte do světa The Vampire´s Wife, kde klíčovými tématy jsou síla, zranitelnost, intimita, neznámo a ženství. Hvězdami kampaně kolekce The Vampire´s Wife x H&M jsou múzy značky Samantha Snow, modelka Eva Apio a britská poetka Greta Bellamacina, které zachycují sdílené hodnoty značky  – pokrok a silnější pozici žen.

 

 

 

 

 

Nick Cave aktuálně připravuje vydání živého alba:

Comments

comments

Vyhledat