Matt&Nat kolekce jaro/léto 2020

Matt&Nat SS20
Matt&Nat SS20

Zářivá, odvážná, výrazná, a přesto tak čistá. Kolekce jaro/léto 2020 kanadské značky Matt&Nat vás nadchne svým optimismem a nadčasovou klasikou. Nejnovější kolekce kabelek, batohů, obuvi a doplňků přináší nové žhavé barvy, ale nadále zůstává věrná své vizi pro eco-friendly zpracování a udržitelnost, které k Matt&Nat neodmyslitelně patří.

Odstíny barev Koala, Amethyst, Jade nebo Mojito vám připomenou zářivé jarní dny plné slunce a tepla. Svoujedinečností vás pak okouzlí nové tvary a asymetrické linie.

 

O Matt&Nat
Značka Matt&Nat byla založena v roce 1995 v kanadském Montrealu. Název vznikl spojením dvou slov „material“ a „nature“ v úctě k okolnímu světu. S odkazem na jednoduché motto „Live beautifully“ usiluje brand o to, aby při navrhování produktů nebyla využívána kůže, ani jiné materiály nešetrné ke zvířatům a životnímu prostředí. Namísto toho se používají recyklované materiály, například recyklovaný nylon, guma nebo korek. Od roku 2007 se Matt&Nat zavázali používat podšívky pouze ze 100 % recyklovaných plastových lahví, což znamená, že ročně se k těmto účelům zrecykluje více než 6 milionů plastových lahví.

Kolekce Matt&Nat najdete v buticích po celém světě – v Kanadě, Spojených státech, Velké Británii, Japonsku, Německu nebo Austrálii. V České republice a na Slovensku je Matt&Nat k dostání na eshopu www.urbanlux.cz.

 

Matt&Nat SS20

 

Matt&Nat SS20

 

Matt&Nat SS20

Comments

comments

Vyhledat