Metalové kapely Deafheaven a Touché Amoré dorazí do Prahy společně

D Smack U Promotion a Red Triangle uvádějí

 

Deafheaven & Touché Amoré

+ special guest: Portrayal Of Guilt
21.09.2019 – 19:30
Praha, MeetFactory


Vstupenky za 545 Kč + poplatky v síti GoOut.cz a Ticketmaster od 11.hodin 26.dubna.

V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji budou zbývající vstupenky v den koncertu na místě za 650 Kč.

 

————————————————————————————

 

Metalové kapely Deafheaven a Touché Amoré dorazí do Prahy společněV loňském roce vyšlo netrpělivě očekávané čtvrté album kapely Deafheaven s názvem Ordinary Corrupt Human Love, zatímco Touché Amoré v listopadu oslavili své desetileté působení na scéně živákem 10 years / 1000 shows – Live at The Regent Theatre. Nyní se obě americké hardcorové kapely domluvily na společném turné, se kterým 21.září zamíří také do pražského MeetFactory. Vstupenky za 545 Kč + poplatky v síti GoOut.cz a Ticketmaster od 11.hodin 26.dubna. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji budou zbývající vstupenky v den koncertu na místě za 650 Kč.


Ordinary Corrupt Human Love je druhou dlouhohrající deskou kapely Deafheaven, které následovala kritikou velmi oslavovaný debut New Bermuda z roku 2015.

Deafheaven, kteří opět pracovali s producentem Jackem Shirleym, rozšířili svůj těžký kinetický zvuk s vrstvenými psychedelické vokály, bicími inspirovanými jazzem a složitými klavírními melodiemi. Ordinary Corrupt Human Love má svůj název inspirovaný románem Graham Greene’s The End of Affair, což odráží téma mlhavého, toužícího romantismu, který se prolíná celým albem.

Touché Amoré naproti tomu nahráli svůj 1000 koncert, který se uskuteční v The Regent Theatre v rodném městě kapely Los Angeles. Tímto koncertem kapela oslavila své desetileté výrocí a záznam vyprodané show je k dispozici jako živé album s názvem 10 Years / 1000 Shows – Live at The Regent Theater. Na albu najdete 27 živých nahrávek, které smíchal Kurt Ballou ve studiu GodCity Studio v Salemu.

Na konci roku 2016 Touché Amoré vydalo své čtvrté studiové album Stage Four. Album Stage Four zdobilo mnoho „Best of 2016“ včetně „50 Best Albums Of 2016“ společnosti Stereogum. Kromě toho, Apple Music zařadil singl „Palm Dreams“ z alba mezi nejlepší rockové skladby a nejlepší hard rockové písně roku 2016.

Jako special guest se představí Portrayal Of Guilt.

Více info:

www.deafheaven.com
www.facebook.com/deafheaven
www.toucheamore.com
www.facebook.com/ToucheAmore
www.meetfactory.cz
www.facebook.com/MeetFactory
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

 

Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/tickets/deafheaven+touche-amore+special-guest-portrayal-of-guilt/seke

 

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1161580104013989/

 

Comments

comments

Vyhledat