„Milý Ježíšku, přeju si si trochu klidu.“

foto - Portál Hotely Mariánské Lázně
foto - Portál Hotely Mariánské Lázně

K Vánocům si většina z nás přeje to, co si běžně dopřát nemůže. Když pomineme materiální věci, dost často se v našich „dopisech Ježíškovi“ objeví přání vyspat se o něco déle, mít zase chvilku jen pro sebe, relaxovat, vypnout, vymanit se ze stereotypu a každodenního stresu. Dá se toto přání vůbec vyplnit? Samozřejmě. Že na Ježíška nevěříte? Nevadí! Vezměte plnění snů do vlastních rukou. Dárkový voucher na pobyt v jednom z nejkrásnějších měst České republiky může být během pár minut váš. Portál Hotely Mariánské Lázně pro vás vybral desítky hotelů různých kategorií, které poskytují vše, na co si vzpomenete, a které jsou připravené vás přijmout s otevřenou náručí…

200 let tradice

Mariánské Lázně jsou součástí západočeského lázeňského trojúhelníku. Doslova a do písmene sedí na prameni, vlastně na více než 40 pramenech, které využívají pro léčbu různých onemocnění, nejčastěji k léčbě močového ústrojí. Lázeňství v Mariánských Lázních jde stále kupředu. Přestože město letos oslavilo 200 let od svého vyhlášení veřejným lázeňským místem, umí na 100 % uspokojit požadavky současných návštěvníků. Jet do lázní už neznamená jen třítýdenní pobyt s přísnou dietou, pravidelným pohybem a 3 litry vypitého pramene denně. Místní poskytovatelé služeb drží krok s dobou a klientům podle jejich požadavků nabízí rozmanité wellness, tedy cestu k souladu mysli, duše a těla.

Wellness i výlety

Čeká na vás nepřeberné množství ubytování, ale také spousta pobytových balíčků či jednotlivých procedur: dlouhodobé pobyty pod dohledem lékaře, víkendové i vícedenní wellness jako stvořené pro dámskou jízdu i pro romantiku ve dvou, masáže, sauny, bazény, poznávací výlety do okolí…  Nadělte si letos pod stromeček pobyt v Mariánských Lázních. Nebudete litovat.

Web marianske-lazne.info nabízí nejen přehlednou nabídku kvalitních a prověřených hotelů a pobytových balíčků, ale především bezplatný poradenský servis včetně možnosti zakoupení těchto balíčků formou vánočních dárkových voucherů.

 

Comments

comments

Vyhledat