Doplňky MOA Paris v nových prodejnách v Praze a Brně

MOA Paris
MOA Paris

Francouzská rafinovanost přichází do Česka v podobě originálních doplňků MOA. Dvě prodejny plné radosti a inspirace se otevírají v Praze a Brně.

Zvýraznit osobnost dívek a žen, poskytnout jim jedinečný styl a nekonečné možnosti kombinování. To jsou cíle francouzské značky MOA. Pestrá a různorodá kolekce zahrnující jak etnické, tak klasické designové motivy nabídne doplňky laděné pro běžné nošení, pro obchodní jednání i pro slavnostní a výjimečné okamžiky.

„Není potřeba neustále obměňovat šatník,” vysvětluje Libor Stodola, majitel obchodů v České republice. „Stačí přidat správně zvolené náušnice s náhrdelníkem nebo kabelku, a outfit dostane zcela nový nádech. Právě detaily zvýrazňující styl a osobnost bychom chtěli zákaznicím nabídnout.“

Na podzim letošního roku budou otevřeny první dvě prodejny, a to v obchodních centrech Westfield Chodov Praha a Galerie Vaňkovka Brno. Nabídnou celou paletu doplňků od bižuterie, přes šátky, šály a klobouky až po pásky a kabelky. Neotřelé barevné a materiálové kombinace se pojí s promyšleným designem a kvalitním zpracováním, vyberou si milovnice dřeva, kovu i hřejivých pletenin. Připravena je i speciální kolekce pro nejmenší slečny.

Náhrdelník S Hadím řetízkem

 

Černá Kabelka Do Ruky Se Zlatým řetízkem

Comments

comments

Vyhledat