Moonshot Platform podpoří mladé lídry po celém světě

Digitální hnutí Moonshot Platform, za nímž stojí mezinárodně uznávaný kreativec Yemi A.D., se chystá vytvořit globální síť zabývající se aktuálními problémy současného světa, a to prostřednictvím mladých talentovaných inovátorů, tzv. impact hackerů. Díky Nadaci Avast a její podpoře ve výši 600 tisíc amerických dolarů, se projekt, jenž vznikl původně v reakci na dopady pandemické krize, transformuje v mezinárodní platformu s ambicí oslovit až milion lidí z různých zemí včetně Česka. 

S Nadací Avast jsme se rozhodli vydat na cestu, která nám pomůže čelit skutečným výzvám a současně naplňovat naše dlouhodobé cíle, a to prostřednictvím mladých lidí a jejich inovací. Věřím tomu, že právě nejmladší, nezatížená a svobodně přemýšlející generace má největší šanci podílet se na budování lepší budoucnosti,“ říká Yemi A.D. 

„Platforma Moonshot ve spolupráci s Nadací Avast představuje inovativní způsob, jak upozornit společnost na velké problémy dnešní doby. Navázáním spolupráce lidí, kterým záleží na budování lepšího světa, pomáháme urychlit výsledky i dopad jejich práce,” říká k uzavřenému partnerství Shane Ryan, globální ředitel Nadace Avast.

Comments

comments

Vyhledat