První limitovaná edice cestovní kolekce od label.m chce chránit vlasy před sluncem

label.m představuje novou ucelenou řadu produktů – SUN EDITION –  v průhledné taštičce od londýnské fashion značky HOUSE OF HOLLAND

První limitovaná edice cestovní kolekce od společnosti label.m pro zajištění ochrany před poškozením způsobeným sluncem, chlorem a slanou vodou. Bojuje proti zkadeření, uchovává barvu a zvyšuje lesk pro zdravě vypadající vlas

Čisticí šampon po opalování After Sun Cleanser 60 ml 

J     Jemně hydratující šampon odstraňuje chlor, slanou vodu, písek a pot, zatímco směs ovoce pomáhá obnovovat přirozenou vlhkost vlasů a živiny. Při jeho výrobě byly použity molekuly činidla pro odstranění chloru, filtry UVA a UVB pro zajištění ochrany proti blednutí barev a opravu poškození způsobeného teplem.

Maska po opalování After Sun Mask 60 ml 

Lehká kúra bohatá na antioxidační ovoce obnovuje vlasy a filtry UVA/UVB a molekuly činidla pro odstranění chloru zároveň chrání vlasy před dalším poškozením. Působí proti poškození způsobenému sluncem, mořem a chlorem.

Ochranný olej proti slunci Sun Protect Oil 60 ml 

Lehká clona zvyšující lesk pomocí svých UVA a UB filtrů a molekul činidla pro odstranění chloru zajišťuje ochranu před poškozením způsobeným sluncem, chlorem a slanou vodou. Vlasy jsou chráněny proti blednutí barev a poškození teplem a složení bohaté na živiny vlasy rehydratuje a obnovuje.

Proteinový sprej Protein Spray 50 ml 

Hydratační přípravek pro rozčesání vlasů s přírodními ingrediencemi pomáhá chránit vlasy před poškozením teplem, UV paprsky a i pórovitostí. Enviroshield Complex dále chrání vlasy před poškozením tepelnou úpravou, sluncem a zajišťuje svůdný lesk.

SUN EDITION: SMĚS OVOCNÉHO KOKTEJLU 

Zelená mandarinka – Certifikovaná organická složka intenzivně hydratuje, osvěžuje, mírní a chrání svými zklidňujícími vlastnostmi.

Listy myrty – Aktivní organická složka s vysokou koncentrací flavonoidů zajišťuje silné antioxidační účinky. Opravuje a chrání vlákno před oxidativním stresem pro zachování barvy.

Semena schisandry – Bohatá na antioxidanty, vitaminy A a C, posilují vlasy a mají mnoho léčivých vlastností.

SUN EDITION: DALŠÍ INGREDIENCE

Molekula činidla pro odstranění chloru – Pokud vlasy nejsou chráněny, může chlor u plavců způsobit vážné poškození vlasů. Nadměrné vystavení vlasů chloru může vést k suchosti, roztřepeným konečkům a vyčerpání barvy. Molekula obsažená v tomto přípravku podporuje zvrat u poškození způsobeného vystavením chloru při plavání a aktivitách v bazénu. Při aplikaci na vlasy způsobuje chemickou reakci s aminokyselinami ve vlasech, čímž nastane účinek antichloridu.

Filtry UVA/UVB – Tyto filtry chrání vlasy před slunečními paprsky.

CENA SADY: 884,-

Comments

comments

Vyhledat