MOOYYY nově na Chodově, už ne jen na jediný den

foto Mooyyy
foto Mooyyy

MOOYYY představuje vizi moderního šperku s autorským rukopisem, minimalistickým vyjádřením a ruční výrobou. Showroom, který značka otevřela jen několik hodin před vyhlášením podzimního lockdownu, designem navazuje na estetiku šperků MOOYYY. 

 

Výstavní systémy navrhla designérka Lucie Koldová. Jde o subtilní kovové konstrukce, které k prezentaci šperků využívají surové neopracované břidlice. Jako poklopy pak slouží organické skleněné baňky, ručně vyrobené ve sklárně Janštejn.

 

Showroom má atypický, nepravidelně zalomený tvar, proto se jej autorka návrhu interiéru Blanka Róžová rozhodla změkčit oblou stěnou. Futuristický dojem podtrhuje pět set bílých čtyřmetrových latí z masívního buku, které jsou použity na obklad vnitřních i vnějších stěn showroomu.

 

Showroom jsme poprvé otevřeli v říjnu loňského roku a měli otevřeno přesně jeden den. Poté přišel podzimní lockdown a z následujích téměř sedmi měsíců jsme měli otevřeno pouze devatenáct dní během Vánoc.“ popisuje krušné začátky nové prodejny Tomáš Zempliner, majitel MOOYYY.

Comments

comments

Vyhledat