MOSCHINO [tv] H&M – módní přehlídka kolekce v NYC plná překvapení

foto H&M
foto H&M

Módní přehlídka MOSCHINO [tv] H&M v New Yorku:

celebrity, supermodelky, pop up store a DJ Diplo!

 

 

Jeremy Scott, kreativní ředitel značky MOSCHINO, který stojí za vznikem kolekce MOSCHINO [tv] H&M, pozval na  excentrickou módní show kolekce MOSCHINO [tv] H&M světoznámé celebrity, redaktory největších módních titulů a samozřejmě i nejdůležitější módní influencery. Mezi hosty nechyběli Paris Jackson, Frances Bean Cobain či Miles Richie. Přehlídka plná billboardů dokonale reflektovala pulsující Times Square v New Yorku.

 

Přehlídku otevřela supermodelka Gigi Hadid a uzavírala ji Naomi Campbell, která było velikým překvapením pro všechny přítomné hosty. Modelky a modelové předvedli originální kousky z kolekce vzniklé v rámci spolupráce MOSCHINO [tv] H&M. Na molo vstoupovali po schodišti zasazeném do pouliční scény, která se nesla v duchu starého newyorského muzikálu. Následně prošli po mole, které připomínalo ulici, tedy prostředí, kde Jeremy rád vidí lidi ve svých modelech. Z první řady přehlídku sledovali mimo jiné Kiersey Clemons, Leigh Lezark, Coco Rocha nebo Bebe Rexha – všichni oblečení v kolekci.

 

MOSCHINO [tv] H&M je kolekce, v níž se energie ulice střetává s pop kulturou, nádechem glamour, hravostí a humorem. Kreativní ředitel MOSCHINO Jeremy Scott vytvořil kolekci pro ženy i muže, doplňky a také speciální kousky pro psy.

 

Kolekce MOSCHINO [tv] H&M bude 8. listopadu uvedena online na HM.COM a v rámci ČR v Nákupní galerii Myslbek Praha.

Comments

comments

Vyhledat