Na Letné vzniklo nové kreativní epicentrum Vzletná

foto: vzletna.cz
foto: vzletna.cz

„Kreativní epicentrum“ Vzletná je z poloviny studovnou s přirozeným zapojením digitálních technologií ve výukových kurzech a z poloviny coworkingovým prostorem. Najdete jej na adrese Milady Horákové 56.

Vzletná vzniká na Praze 7, která se proměnila do metropolitního art districtu. Jako magnet přitahuje všechno kreativní. Od digitálních nomádů přes nejsoučasnější kulturní trendy až po reklamní agentury. Je domovem mnoha osobností přesahujících tuzemský kontext.

Inspirativní prostor Vzletná je místem, kde všichni bez rozdílu věku mohou růst pod vedením profesionálních lektorů. Učit se, rozjíždět „start upy“, bavit se a motivovat sebe i místní komunitu s využitím současných high end technologií.

Coworkingový prostor Vzletná nabízí coworkingový office pár kroků od Letenského náměstí. Našli jste klidné pracovní místo na Letné na Miladě Horákové 56. Plné květin a nadstandardního digitálního zázemí.

Víme, že nejcennější rady a návyky se předávají přímo z mysli do mysli. Proto jsou naši lektoři osobnosti, profesionálové, kteří jsou silní ve svém oboru. Mají letitou praxi a s nadhledem umí své pracovní i životní zkušenosti sdílet.

Povedou jak semestrální kurzy pro cca 12 účastníků, tak kratší workshopy nebo přednášky s kapacitou do padesáti osob.

Vzdělávací epicentrum Vzletná se zaměří se na digitální formy animace, ilustrace, fotografie, videa, hudby, motion designu, multimédií apod. S různou náročností, pro laiky i odborníky, pro malé i pro velké uživatele nejen digitálních technologií.

Nevyhýbá se ani horkým tématům lidského seberozvoje v 21. století – budování osobní značky, soft sklills, rétorice, umění sebeprezentace, mindfullness apod. V neposlední řadě dostanou prostor přednášky na téma jako je životní styl, zero waste nebo cestování a kurzy soustředěné na přirozený pohyb, jógu nebo češtinu pro cizince.

A kdo za tím vším stojí? Myšlenka vybudovat kulturní epicentrum Vzletná vznikla ve hlavách dvou žen. Nadia Sheshukova a Klára Hájková. Nadia zakládala vydavatelství 
a knihkupectví Page Five ve Veverkově ulici a již pátým rokem organizuje největší festival ilustrace v České republice – Lustr. Klára má za sebou dvacetiletou praxi v oboru grafického designu (studio Najbrt,výuka na umělecké škole Hellichova a vedení Studia Formaat), kromě toho spoluzaložila audiofilní prodejnu Garage store.

Vzletná je oázou pro všechny současné i budoucí digitální nomády. Slonovinovou věží kreativity a osobního rozvoje. Kulturním a společenským majákem Letné.

www.vzletna.cz

Comments

comments

Vyhledat