Na trh přichází nová česká značka hodinek: Bergsmith

foto výrobce
foto výrobce

Česká značka hodinek Bergsmith radí lidem, aby si vážili svého času, věnovali ho věcem, které opravdu chtějí a šli si za svými cíli. To je ostatně i její příběh.

Za značkou stojí tři podnikaví studenti, kteří si uvědomovali, že čas je vzácný a měl by se proto trávit věcmi, které nás baví a motivují, protože tak vzniká kvalitně odvedená práce a naplnění. Proto se rozhodli jít za svým snem a v dnešní době chytrých hodinek vytvořili značku klasických hodinek, která má symbolizovat úctu k času a která v sobě kloubí švýcarskou preciznost a kvalitu s českým designem a smyslem pro detail. Bergsmith sází na kvalitu, elegantní nadčasový design a cenovou dostupnost. 

foto výrobce

 

Pánské hodinky Bergsmith Ace Venture vynikají elegantním minimalistickým designem. Čistý ciferník zobrazuje jen to potřebné. Originální kožený řemínek je ručně vyrobený v České republice a nabízí se v hnědé nebo tmavě modré barvě. Řemínky lze i libovolně měnit. Cena je 3 590 Kč.

Dámské hodinky Bergsmith Aura se vyznačují elegantním minimalistickým designem v oblíbené rose gold barvě na nerezové oceli. Jednoduchý, přehledný, ale zároveň výrazný ciferník o průměru 36 mm doplňuje adekvátně široký jemně zpracovaný kovový řetízkový pásek. Cena je 3 390 Kč. K dispozici je i model Aura Voyage s ručně vyrobeným koženým řemínkem za 3 990 Kč.

Swiss made hodinky, český řemínek

Pánský model Bergsmith Ultima Heritage má nadčasový design s nepřehlédnutelným elegantním tmavým chronografickým ciferníkem (42,5 mm), který je doplněn ručně vyráběným koženým řemínkem. Ten je zhotoven z kvalitní hovězí kůže v České republice a nabízí se v tmavě hnědé barvě. Vyražením monogramu do řemínku můžete z hodinek udělat osobitý originál nebo osobní dárek. Tyto originální Swiss made voděodolné hodinky v prémiovém boxu zakoupíte za 6 990 Kč. 

Hodinky Bergsmith Seawolf jsou nejvyšším modelem, který Bergsmith nabízí. Mají oblíbený výrazný design ciferníku a provedení z nerez oceli. Jsou vodotěsné do hloubky 100 m a jsou vybaveny i funkcí GMT. Cena tohoto Swiss made modelu je 8 890 Kč.

Všechny modely jsou k zakoupení na e-shopu www.bergsmith.com

 

Comments

comments

Vyhledat