Na vlastní uši: bezdrátová sluchátka Connect It

Fotil Marek Příhoda | @prihodicka
Fotil Marek Příhoda | @prihodicka

Bezdrátová sluchátka frčí. Jak ta velká před hlavu, tak ta mrňavá do uší. Nejsou to jen typické bílé applovské AirPods, ale řada dalších zařízení, která pořídíte od pár stovek po mnoho tisíc.

Přednosti bezdrátové technologie oceňují teenageři, senioři i všechno mezi tím. I my. Dostali jsme se možnost podívat se na zoubek jednomu z modelů relativně mladé firmy Connect it, která začínala hlavně s drobným příslušenstvím pro počítače, tak se s vámi podělíme o výsledky experimentu.

CONNECT IT True Wireless HYPER-BASS

Co to je:

Malá a lehká černá bezdrátová sluchátka v nabíjecím pouzdře. Vypadají úhledně a ani design, ani dílenské zpracování nepůsobí lacině.

Co to dělá:

Hraje vám do hlavy buď současně, nebo jednotlivě, jak zrovna potřebujete.

Kolik to stojí:

V době vydání našeho článku byla v Alze za 1190.

foto výrobce

Pozor návod!

Na používání bluetooth bezdrátových sluchátek do uší jsou těžké dvě věci: 1) Neztratit ty malé mršky někde na ulici, 2) Správně je spárovat.

U těchto sluchátek je přiložen návod, podle kterého je můžete spárovat tak, aby hrála jednotlivě, nebo naráz. Vřele doporučujeme si návod přečíst, protože to na rozdíl od používání řady jiných zařízení možná není něco, na co přijdete pouhou intuicí.

Pro případ problémů s párováním si přečtěte i návod na resetování do původního továrního nastavení. Opět je to něco, co by uživatel asi neodhadl bez dobré rady.

 

foto výrobce

Sluchátka v akci

Když se vám sluchátka povede spárovat, zbývá už jen vybrat si, zda vám sedí do uší dobře, nebo zvolíte jinou velikost gumiček – v balení dostanete tři sady různě velkých kousků. Vyžadují, abyste si je do uší opravdu zasunuli, ne je jen tak položili na kraj.

Zvuk

Co se týče zvuku sluchátek, dalo by se říci, že lehce předčí sluchátka obdobné cenové hladiny. Samozřejmě že od nich nemůžeme čekat, že budou mít ohromující zvuk jako modely za sedm nebo osm tisíc, ale jejich zvuk vás neurazí, ani když hledáte něco lepšího než „chrastítka“. Dobře na nich hraje pop a poprock, u některých hiphopových tracků se vám budou basy asi zdát trochu méně ideální, ale naše oblíbené triphopové tracky daly tyhle špunty v pohodě.

Funkce

Sluchátka nejen hrají, ale díky multifunkčnímu tlačítku na každém z nich s nimi můžete dělat leccos dalšího, třeba položit telefon, zastavit přehrávání hudby nebo přeskočit na další skladbu. Tlačítka fungují spolehlivě a vy tak nemusíte často ani vyndávat telefon z kapsy.

foto výrobce

Resumé

Za cenu, která vás nezruinuje, můžete dostat slušně hrající a slušně vypadající bezdrátová sluchátka, za která se nemusíte stydět. V pohodě!

Slovo výrobce:

Vsaďte na moderní bezdrátová sluchátka

Moderní sluchátka CONNECT IT True Wireless HYPER-BASS se k telefonu či jinému zařízení připojují výhradně pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Zamilujete si je nejen díky jejich vkusnému designu, ale i kvůli dlouhé výdrži baterie. Ta vydrží na jedno nabití přehrávat hudbu až 5 hodin.

Disponují rovněž stylovým nabíjecím pouzdrem, které nabízí možnost magnetického nabíjení a zároveň slouží jako powerbanka. Sluchátka stačí připnout k pouzdru pomocí integrovaných magnetů a po nabití je jednoduše vyndat. 

Výdrž přehrávání za použití dobíjecího pouzdra je pak až krásných 25 hodin.

Vynikající zvuk sluchátek zaručuje integrovaná technologie Hyper-Bass, díky které se můžete těšit na kvalitní basy doplněné o vyvážené výšky.

Další vychytávkou je pak ovládání ze zadní strany sluchátek. Pouhým dotykem lze měnit hudbu, přetáčet skladby nebo přijímat hovory. K zakoupení jsou na například na www.alza.cz

 

Comments

comments

Vyhledat