Nakupte v POP Airport a získejte lístek na koncert Muse

Více než 70 obchodů, přes 200 prémiových značek, sleva 30 až 70 %. Taková je standardní nabídka outletu POP Airport, vzdáleného pět minut od letiště Václava Havla.

Pokud v týdnu od 20. května nakoupíte v POP Airport v hodnotě minimálně 2000 Kč, dostanete jako dárek lístek na koncert Muse. Tato anglická rocková kapela vystoupí v Praze dne 26. května 2019.  

Výdej vstupenek startuje v POP Airport ve VIP lounge od pondělí 20. května 2019 v 10:00. Připraveno je 1000 vstupenek na sezení pro prvních 1000 zákazníků. Tak neváhejte, ať se na vás dostane.

Nákupy jsou POP

VPOP Airport je opravdu z čeho vybírat. Kromě módních značek jako je kultovní Karl Lagerfeld, Gant či Mustang tu najdete také obchody s obuví, kosmetikou, výbavou do domácnosti nebo hračkářství Hamleys.  

Co vůbec znamená POP? POP je zkratka názvu Premium Outlet Prague. POP je výraz, který́ vzbuzuje emoce. POP je fashion, POP je hudba, užívat si život je POP. Prémiové nakupování za outletové ceny je také POP.

POP Airport je nejkrásnější nákupní centrum v České republice, které se nachází 5 minut od letiště Václava Havla. K dispozici je 2 400 krytých parkovacích míst. Mezi standardní služby centra patří úschovna zavazadel, šatna, půjčovna kočárků, nabíjení telefonů, bankomaty, směnárna nebo obrazovky s informací o odletech a příletech letadel.

Speciální nákupní nabídky POP10! a POP DEALS! najdete na webových stránkách pop.cz.

 

 

Comments

comments

Vyhledat