Narozky má Lush, ale obdarovává zákazníky

Od pátku 21. do neděle 23. července bude Lush pořádat Charity Pot Event na podporu Kuchařek bez domova (Jako doma – Homelike o.p.s.). (Při Charity Pot Eventech 100% výtěžku z prodeje všech variant krémů Charity Pot na všech prodejnách a e-shopu putuje na podporu konkrétní organizace, kterou hostí.)  Zástupci*kyně Kuchařek bez domova budou během víkendu na prodejně Lush Chodov, kde se s nimi můžete seznámit a popovídat si o jejich činnosti.

V sobotu a neděli (vždy od 14.00 do 18.00) se budete moci na všech prodejnách zúčastnit speciální Lush Party Experience s workshopem výroby koupelových bomb a party aktivitami – běžně vstup na Party Experience stojí 300 Kč a Lush se rozhodl, že při této výjimečné příležitosti se můžete zúčastnit za zvýhodněnou cenu jen výměnou za zakoupení tuhého krému Charity Pot Coin (3x Charity Pot Coin – à 50 Kč = vstup 1 osoba) nebo jiné z variant krému Charity Pot – a výtěžek poputuje rovněž na Kuchařky bez domova.

Lush rozdává dárečky

Když se slaví takové jubileum, sluší se obstarat i dárečky! Proto o Lush narozeninovém víkendu (od pátku 21. 7. o neděle 23. 7.) bude rozdávat Lush malé překvapení ke každému nákupu nad 800 Kč. U pokladny si při nákupu vylosujete svůj produkt z tajemné krabice a zákazníkům*cím e-shopu pak dáreček k objednávkám (vytvořeným za toto období a v hodnotě nad 800 Kč) vylosuje Lush.

Představení novinky: poštovné zdarma k nákupu nad 1000 Kč

A aby toho nebylo málo a nikomu nebylo líto, že se nemůže oslav zúčastnit osobně, během období slavení pro zákazníky*ice e-shopu Lush sníží  částku potřebnou pro dosažení dopravy zdarma na 1 000 Kč – jen po omezenou dobu, tak neotálejte!

“V Lush jsem už 10 let – je to pro mě totiž doslova love brand, jehož hodnoty, zásady a cíle jsou opravdové a ne jen marketing.”

VERONIKA ČÍŽKOVÁ, BRAND MANAŽERKA V LUSH ČR

V Lush pracuji již 15 let, protože souzním s jeho hodnotami.”

ANI HORÁKOVÁ, DIGITAL MANAŽERKA V LUSH ČR

„Lush je firma s velkým srdcem, upřímně míněnými hodnotami a bohatými příležitostmi – je pro mě velkou inspirací! Byla to doslova láska na první přičichnutí, která trvá už 12 let.“

BÁRA HRANOŠ, CENTRAL & EASTERN EUROPE PR LEAD

 

O Lush

LUSH je britská společnost založená roku 1995, v současnosti s více než 900 prodejnami po celém světě. Kosmetická společnost s aktivistickým srdcem, jejímž posláním je vyrábět produkty pro každou potřebu a vést kosmetickou revoluci za záchranu planety, a která je tvůrcem průkopnických kosmetických výrobků, jako jsou koupelové bomby, tuhé masážní oleje nebo šampuky. Je výrobce a maloobchodní prodejce čerstvé, ručně vyráběné kosmetiky, netestované na zvířatech, 100% vegetariánské a z 95 % veganské, z eticky získávaných surovin.

Comments

comments

Vyhledat