Nenechte si ujít adidas OZWEEGO party

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Značka adidas Originals přináší další ikonický model ze svého archivu. Inspirované sportovní minulostí si tenisky OZWEEGO ponechaly některé klíčové elementy, ale přináší čerstvý a progresivní design jako odpověď na současné trendy. 

Tento model vychází z OZWEEGO 3, lehké a pohodlné běžecké boty s odpružením z roku 1998. Moderní adaptace přijala futuristický vzhled a zaměřila se na vizuálně poutavé detaily – průsvitné zpevňující nylonové lanko, unikátní šněrovací systém nebo neonové prvky. Zachovala si však běžecké DNA původní boty, odpružení adiPRENE, které se stalo symbolem technologické inovace v 90. letech.

Model OZWEEGO se zrodil z neutichajícího hledání budoucnosti směrování lifestylové obuvi a reprezentuje ducha nové generace tvůrců. Oslavou minulosti značky byl vytvořen nový design, který je tak daleko od původní podoby, až vytváří jedinečný originál. 

Na oslavu pokrokového designu a tvůrčího procesu se značka adidas rozhodla uspořádat v Praze jedinečnou party. 24. srpna se na lodi Cargo Gallery na Hořejším nábřeží můžete těšit na kreativní workshopy, kde si můžete vyrobit malé dárky, a na koncert několika hudebních interpretů, mezi nimi i NobodyListen nebo Kewu. Program začíná ve 12 hodin a vstup je pro všechny zdarma.
/FB EVENT/

Inspirovány minulostí: tenisky OZWEEGO jsou dostupné v mnoha nových barvách od 8. srpna 2019 za 2999Kč.

Comments

comments

Vyhledat