New Balance otevírá nové multifunkční zařízení světové třídy, The Track at New Balance

New Balance
New Balance

Světový atletický lídr New Balance dnes oznámil spuštění The TRACK at New Balance, nového multisportovního zařízení světové třídy, kde budou celoročně trénovat a soutěžit profesionální a komunitní sportovci. Slavnostní zahajovací akce dnes oslaví průnik stylu, sportu a kultury speciálním vystoupením ambasadora značky Jacka Harlowa spolu s vystoupeními Storma Reida a několika dalšími sportovci značky New Balance. Atletické centrum bude zahrnovat krytou dráhu se dvěma terény, kterou lze přeměnit na flexibilní hřiště na basketbal, fotbal a volejbal, sofistikovanou laboratoř Sports Research Lab, hudební prostor Roadrunner provozované společností Bowery Presents a pivnici s názvem Broken Records, kde se návštěvníci mohou zúčastnit různých akcí.

The TRACK at New Balance se nachází naproti globálnímu ústředí New Balance v Bostonu a připojuje se k Auerbach Centru – oficiálnímu tréninkovému zařízení pro Boston Celtics, Warrior Ice, Boston Bruins a Boston Landing. Vývoj Boston Landing včetně The TRACK at New Balance svědčí o dlouhodobém závazku společnosti New Balance vůči bostonské komunitě a neustálých investicích značky do prvotřídních sportovních inovací a dokonalosti.

„V dubnu před padesáti lety koupil Jim Davis New Balance společně s Anne a zapříčinil tak ohromný růst naší značky na globálního atletického lídra, kterým jsme dnes. Radost mi ale také dělá zachování naší jedinečné firemní kultury,“ řekl Joe Preston, prezident a CEO společnosti New Balance. „Jim měl také smělou vizi kompletně přeměnit okolí kolem našeho globálního ústředí v Bostonu na živé sportovní centrum světové třídy pro sportovce a fanoušky, včetně dnešního debutu The TRACK at New Balance. TRACK at New Balance nabízí optimální tréninkové a výkonnostní místo pro sportovce všech schopností a zároveň řídí inovace a technologické poznatky New Balance prostřednictvím naší nové nejmodernější laboratoře New Balance Sports Research Lab.

Při navrhování The TRACK at New Balance bylo velmi důležité také téma udržitelnosti. Společnost New Balance nejenom přestavěla brownfield za účelem vybudování tohoto zařízení, které nakonec získalo certifikaci LEED Silver, ale na střeše se nachází solární pole s 2491 405W moduly, které pokryjí přibližně 72 956 čtverečních stop (nebo 6 758 m²).

Tým Beynon Sports Surfaces, Weems Mechanical, Elkus Manfredi Architects, John Moriarty Associates a Paige Design Group navrhli a postavili vnitřní dráhu pro rychlost, závody i každodenní trénink. Samotná dráha obsahuje hydraulicky klopené zatáčky, nejširší povolené oválné dráhy o šířce 42 palců a 6 oválných drah. Výsledkem je, že běžci zažívají plynulý přechod ze zatáček na rovinky a tím také maximalizují jejich výkony.

Sports Research Lab

New Balance Sports Research Lab je tým sportovních vědců, kteří se zaměřují na inovaci. Existují 3 pilíře inovace Sports Research Lab, tyto pilíře zahrnují 1) New Balance Athlete Insights Engine, 2) Foundational Research a 3) Innovation Partnerships. S daty shromážděnými v Boston Landing je Sports Reasearch Lab schopna získat standardizované údaje o pohybu sportovců a nejmodernějšími zařízeními a vybavením, které vedou k inovativním produktům a zkušenostem pro spotřebitele a zákazníky New Balance.

„Když jsme poprvé začali diskutovat o The TRACK at New Balance, chtěli jsme zajistit, abychom mohli vytvořit místo pro komunitu v Boston Landing a také navrhnout prostor, kde by New Balance Sports Research Lab mohla posunout svou práci na další úroveň. “ uvedl Jim Halliday, prezident New Balance Development Group. „Toto zařízení a veškeré high-tech vybavení, které obsahuje, umožňuje týmu New Balance Sports Research Lab rozšířit své průzkumy se sportovci a vylepšit technologii v našich produktech.“

Roadrunner

Poblíž The TRACK at New Balance se nachází Roadrunner, koncertní prostor o rozloze 50 000 čtverečních stop provozované společností Bowery Group a je největší svého druhu v Nové Anglii. 18 metrů široké podium, s více než 30 reproduktory a půl tuctem barů posetých ze všech stran je místo stvořeno pro dokonalý zážitek bez ohledu na to, kde sedíte.

TRACK at New Balance bude otevřeno pro veřejnost a aktuální rozpis akcí naleznete zde. Chcete-li se dozvědět více o The TRACK at New Balance, navštivte thetrackatnewbalance.com.

 

Comments

comments

Vyhledat