Noc reklamožroutů letos opět na Flédě

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Přehlídka nejlepších reklam z celého světa Noc reklamožroutů 2019 letos opět míří na Flédu. Ve čtvrtek 21. února klub ovládne světová reklamní show plná geniálních nápadů. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejích GoOut a SMS ticket.

Také letos Reklamožrouti servírují reklamy chytré i hloupé, inteligentní a nudné, vášnivé, působivé a dojemné, exotické nebo kontroverzní. Diváci si tak mohou vychutnat přehlídku toho nejlepšího, co

svět reklamy za poslední léta vytvořil. „Dramaturgové přehlídky si dávají záležet na tom, aby se do výběru dostaly zábavné kousky i vážnější snímky. Mnohé reklamy svým obsahem přesahují pouhý reklamní záměr a nutí nás se zamyslet nad společenskými či životními situacemi. Zajímavé jsou také rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu,” vysvětluje pořadatel David Horáček.

Letošní Noc Reklamožroutů ukáže, jak do videa přirozeně vstupují prvky globalizace. Typickou ukázkou je reklama Apple Appocalypse, která ukáže, co vše se může stát, když vypnete jednu zásuvku. Naopak význam individuality představí reklama Adidas One In Billion. Již tradičně nesmějí chybět také sekce japonských reklam. Na své si přijdou i romantici u poetických reklam Dolce & Gabbana. V přestávkách mezi reklamními bloky čeká na diváky atraktivní doprovodný program.

PROGRAM:
18:00 Otevření klubu
19:00 Promítání prvního bloku reklam
20:30 1. přestávka
20:45 Promítání druhého bloku reklam
22:15 2. přestávka – Losování cen
22:30 Promítání třetího bloku reklam
00:00 3. přestávka
00:15 Promítání čtvrtého bloku reklam
01:20 Konec promítání

Více informací na www.reklamozrouti.cz.

Comments

comments

Vyhledat