NoDFLIX / Divadlo NoD u vás na gauči

Protože teď do divadla nemůžete přijít osobně, musí divadlo za vámi!

NoD postavil v divadelním sále livestream studio, ze kterého bude od 23. března pravidelně vysílat. V pohodlí svého gauče můžete sledovat projekty, které byste v NoDu jinak mohli vidět naživo, i ty, které vznikly přímo kvůli aktuální – kulturně nepříznivé situaci.

Festival NoDFLIX /  Divadlo NoD u vás na gauči se snaží nahradit divadelní provoz, který je teď zakázaný, dát umělcům možnost pokračovat dále v práci a zároveň přinést trochu divadla a humoru každému domů. Streamovat se budou jak celé inscenace z aktuálního repertoáru (např. FANTASY! režiséra Janka Lesáka, HODNÍ CHLAPCI souboru 11:55 nebo VŠECHNO, CO V NÁS ZKURVILI KOMUNISTI režiséra Adama Skaly), tak další zajímavé multižánrové projekty, které byly k vidění v minulosti (PREFABY, představení pro jednoho diváka microSPUTNIK, Goon: Krvavá pomsta, improvizace souboru 20 000 židů pod mořem nebo live session experimentálního rapového dua P/\ST) a mnoho dalšího.

Celý program NoDflixu je zcela zdarma, prostřednictvím GoOutu ale můžou sledující podpořit Divadlo NoD a všechny, kdo v něm hrají.

 

Comments

comments

Vyhledat