Nová kolekce účesů TONI & GUY je tu

foto TONI & GUY
foto TONI & GUY

 

TONI & GUY již 15 let působí v zákulisí módních přehlídek. Za tu dobu si značka vybudovala ve světě módy skvělou pověst. Výčet přehlídek, na nichž spolupracovala, by byl dlouhý: zapojila se nejen na londýnském týdnu módy, ale také na klíčových globálních trzích módního průmyslu včetně Paříže, Milána, New Yorku a Tokia. Inspirace ze všech koutů světa, která udává nové trendy, se podílela i na tvůrčím procesu pro nejnovější kampaň – TREND REPORT 2020. 

foto TONI & GUY

Oslava vlasů a módy, dvou oblastí, které jsou vnitřně propojeny, to je TONI & GUY TREND REPORT 2020, kolekce ŠESTI individuálně výrazných střihů a barev – ilustrovaná ČTYŘMI originálními trendy, včetně TŘECH pánských a ČTYŘ editoriálových stylů.

Odbornost International Artistic týmu se odráží ve formování jednoho velkého nápadu, který poprvé chytře použil stejný způsob myšlení, jaký známe z oděvní krejčoviny, tj. tvary, textury, a dokonce i barvy, ale použil ho na vlasy. Kreativní aspekt kolekce v sobě kombinuje módní trendy přímo z přehlídkových mol posledních 12 měsíců.

Kolekce TREND REPORT 2020 vytvořená s ohledem na globální klienty značky a sezonní univerzálnost stylů, reflektuje hravost a rozmanitost dnešní módy jako formu osobní exprese. To, co dělá kolekci zajímavou, je eklektičnost jednotlivých střihů, barev a stylů – to vše lze snadno přizpůsobit podle v závislosti na délce a kvalitě vlasů každého klienta.

Fotografie a styling vzdávají poctu jedněm z největších módních ikon dneška, zatímco barvy pozadí čerpají inspiraci z přírody a jemnosti tonální béžové palety. To je v kontrastu se silným, originálním stylem a doplňky, které se nesou v duchu důmyslného šněrování, vlnek a volánků, a evokují tak romantiku, sofistikovanost a sebevědomí.

„Letošní kolekce obsahuje vše od krásných, měkkých, ženských stylů až po výrazné styly. Všechny rozvíjejí některý z  největších trendů, které jsme viděli – nejen v této sezóně, ale i ty, které podle našich předpokladů budou hitem roku 2020. Je to perfektní způsob, jak oslavit 15 let v roli oficiálního sponzora London Fashion Week “.

sacha mascolo-tarbuck, globální kreativní ředitelka

foto TONI & GUY

 

Comments

comments

Vyhledat