Nová mini kolekce značky BeastPink na vás udělá dojem

Nová mini kolekce značky BeastPink obsahuje sice jen několik kousků, ale o to větší dojem udělá.  Rafinované střihy podtrhující křivky a rychleschnoucí materiál zajistí, že se budete cítit pohodlně při sportu i ve volném čase. Takže ať už si vyberete podprsenku, legíny, kalhoty nebo šortky, vedle rozhodně nešlápnete.

Sportovní podprsenka Venture Ash – BeastPink

Sportovní podprsenka Venture je určena všem ženám, které nechtějí u oblečení dělat kompromis mezi trendy vzhledem a funkčními prvky. Na první pohled zaujme originálním designem s hlubším vykrojením v oblasti ramen. Pochlubit se může také elastickým, rychleschnoucím materiálem, který vás podrží na tréninku v posilovně, během sálových lekcí i při jiných aktivitách. Podprsenka je k dostání v šedé, broskvové i černé barvě.

Dámské kalhoty Venture Pants Ash – BeastPink

Dámské kalhoty Venture jsou stylovým a pohodlným kouskem, který dokonale zvýrazní vaše ženské křivky. Díky elastickému materiálu a vysokému pasu se dokonale přizpůsobí postavě. Navíc účinně odvádějí pot, zůstanou na svém místě a postarají se o to, abyste se při jakékoliv sportovní aktivitě cítila skvěle! Kalhoty jsou v dostání v šedé, broskvové i černé barvě.

Dámské legíny Venture Black – BeastPink

Dámské legíny Venture jsou ztělesněním komfortu a stylu, který podtrhne vaši ženskost. Získají si vás svým maximálně pohodlným měkkým materiálem, spolehlivým odvodem potu i vkusným designem. Samozřejmostí je i perfektně padnoucí střih, který díky protiskluzovému vnitřnímu pasu skvěle drží na místě. Legíny na webu najdete v černé, broskvové i šedé barvě.

Dámské šortky Venture Peach – BeastPink

Dámské šortky Venture jsou ztělesněním komfortu a stylu, který podtrhne vaši ženskost, sebevědomí i sílu. Získají si vás svým maximálně pohodlným měkkým materiálem, spolehlivým odvodem potu i vkusným designem. Samozřejmostí je i perfektně padnoucí střih, který díky protiskluzovému vnitřnímu pasu skvěle drží na místě. Šortky si můžete pořídit broskvové, šedé i černé barvě.

 

 

Comments

comments

Vyhledat