Nová optika Fielmann je vlajkovou lodí

V ulici Na Příkopě 20 v centru Prahy se zákazníkům otevřela nová optika Fielmann. V luxusní lokalitě, která má k pražským zákazníkům nejblíže, nabízí optika stylové dioptrické i sluneční brýle za dostupné ceny i nadstandardní servis.


Po obchodních domech Westfield Chodov, Centrum Černý most a Metropole Zličín konečně přichází vlajková prodejna Fielmann, umístěná v samotném srdci hlavního města, v ulici Na Příkopě 20. V novorenesančním paláci, který je galerií sochařské a malířské tvorby předních osobností české výtvarné školy 19. století, vznikl prostor, který chytře propojuje historické a moderní prvky.    

 

Nová prodejna zaujímá plochu 100 metrů čtverečních, které poskytují dostatečný prostor pro širokou nabídku obrub od optiky Fielmann nebo jiných známých značek. V působivém interiéru zákazníci naleznou čtyři konzultační stolky a dvě refrakční místnosti s nejpokročilejším vybavením pro měření zraku. Samozřejmostí jsou služby kvalifikovaných optometristů, kteří provedou měření zdarma a doporučí brýle nejlépe podtrhující styl nositele. Kompletní dioptrické brýle začínají již na ceně 590 Kč a multifokální brýle od 2 600 Kč.

 

U příležitosti otevření vlajkové prodejny představil Fielmann novou kolekci Prague Edition, která obsahuje dioptrické i sluneční brýle určené pro každodenní nošení, a to pro dámy i pány. Vlastnosti charakterizující Prague Edition optiky Fielmann jsou: žádané, ikonické a nadčasové. Kolekce klasických modelů pro maximální pohodlí a módní vzhled, do hloubky inspirovaných Prahou.

 

„Naši zákazníci hledají hlavně stálost a všestrannost,“ vysvětluje hlavní designér Marco Collavo. „Díky kolekci Prague Edition se esenciální design stává zároveň dostupným, a to bez jakýchkoli ústupků v oblasti kvality. Zážitek perfektního stylu u nás čeká na ženy i muže každého věku.“

 

Značka Fielmann je lídrem na poli maloobchodního prodeje dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček. Jako rodinná firma je zároveň designérem, výrobcem, distributorem i optikem s téměř 900 prodejnami po celé Evropě. V letošním roce Fielmann slaví 50. výročí své výjimečné historie, která díky osobnosti Günthera Fielmanna způsobila revoluci na trhu s brýlemi a demokratizovala obor oční optiky. Čeští zákazníci mohou nakupovat brýle z nové kolekce Fielmann Prague Edition a designové modely nejslavnějších světových značek za skvělé ceny ve čtyřech pražských prodejnách: Na Příkopě 20 a v obchodních centrech Westfield Chodov, Centrum Černý Most a Metropole Zličín. Široká nabídka kontaktních čoček a slunečních brýlí je k dispozici také na e-shopu fielmann.cz.

 

Comments

comments

Vyhledat