Novou designerskou kolekci pro H&M vytvoří GIAMBATTISTA VALLI

foto: H&M
foto: H&M

Letošní oblíbená designerská kolekce značky H&M bude dílem Giambattistu Valli, světoznámého italského módního návrháře, mistra krásy a sofistikovanosti se sídlem v Paříži. Zpráva byla dnes večer odhalena na amfAR Gala v Cannes, kde se po červeném koberci prošli Giambattista Valli spolu s kreativní ředitelkou H&M Ann-Sofie Johansson a dalšími známými osobnostmi – Kendall Jenner, Chris Lee (Li Yuchun), Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda a Ross Lynch. Ty oblékly okouzlující glamour šaty z limitované pre-kolekce, která vznikla ze spolupráce Giambattistu Valli a H&M. Milovníci módy si mohou tyto exkluzivní kousky z červeného koberce zakoupit od 25. května ve 12 vybraných prodejnách H&M v světových módních metropolích. Hlavní kolekce Giambattista Valli x H&M bude pak uvedena po celém světě na podzim, 7. listopadu 2019.

„Jsem z této spolupráce nadšený! Společnost H&M mi dala příležitost sdílet mou vizi stylu a oslavu krásy se širším publikem. Cílem této kolekce je pro mě podělit se o lásku ke kráse a vytvářet příběhy lásky po celém světě,“ říká Giambattista Valli.

„Máme obrovskou radost, že s námi spolupracuje Giambattista Valli. Je to nesporný mistr haute couture s talentem na nezapomenutelné siluety. Mít možnost nabídnout jeho charakteristické modely našim zákazníkům je jako splněný sen. Nemůžeme se dočkat, jaké budou jejich reakce na tuto krásnou kolekci,“ říká Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M.

“Giamba je můj velice drahý přítel a většina mých outfitů z červeného koberce jsem měla právě od něj.  To je taky důvod, proč jsem z této spolupráce s H&M tak nadšená. Navíc možnost zúčastnit se gala amfAR v Cannes a vynést jednu z jeho krásných šatů z této nové kolekce, je splněných snem jeho dlouholeté fanynky,” říká Chiara Ferragni.

Giambattista Valli, narozený v Římě, uvedl svou první kolekci v roce 2005 v Paříži. Jeho tvorba nyní zahrnuje haute couture, ready-to-wear i doplňky. Spolupráce s H&M je pro něj první svého druhu a taky příležitostí vytvořit svoji první pánskou kolekci vůbec.

Limitovaná pre-kolekce v rámci spolupráce Giambattista Valli x H&M bude od 25. května k dostání ve 12 vybraných prodejnách H&M v metropolích módy po celém světě. Vytříbené kousky dovolí milovníkům módy seznámit se blíže s výsledky úžasné spolupráce, která přináší spoustu stylových detailů a vychytávek.

Kousky z hlavní kolekce Giambattista Valli x H&M si budou moct zakoupit nadšenci módy pak ve vybraných prodejnách po celém světě 7. listopadu 2019. V České republice bude tato designerská kolekce k dostání ve flagshipu značky v Nákupní galerii Myslbek, Praha.

Více o spolupráci Giambattista Valli x H&M najdete zde: hm.com/magazine.

Comments

comments

Vyhledat