Nový hudební projekt Vizo utíká z Prahy

Čerstvě zformovaná dvojice VIZO ve svém prvním singlu s názvem Goodbye Prague otevírá téma opouštění města.Singl si odbyl premiéru ve čtvrtek 18. 6. na radiu Expres, o den později pak spatřil světlo světa i videoklip.

„Prahu máme oba rádi, ale často jsme unaveni městskýmstylem života. Už máme dost věčných notifikací, mailů, networkování a nočních tahů. Chceme mít chvíli klid. Níterapií je útěk do přírody, která nás nabíjí a podněcuje k tvorbě,“ poodhaluje VIZO svůj recept.

 

Režii videoklipu si vzala na starost Silvie Kořenková, která vsadila na neokoukaná pražská místa, zvířecí masky od britských designérů nebo barevný Club Dejavu. Klip k singlu VIZO zveřejnili příznačně v pátek odpoledne a zdrhli domaringotky v křivoklátských lesích.

 

Kdo je VIZO?

VIZO je producentské duo, které vsází na melodičnost aoriginální zvuk. Hraje si s různými hudebními styly. „Zníme vám v prvním singlu moc funky? Počkejte na druhý track, možná budete překvapeni,” říkají VIZO.

Goodbye Prague najdete na všech digitálních platformách, videoklip je k vidění na YouTube: http://lnk.to/vizo-goodbyeprague

 

Odkazy

Videoklip: https://youtu.be/DBMK8BP9Q_E

Instagram: https://www.instagram.com/vizo.records

Facebook: https://www.facebook.com/vizo.records

Comments

comments

Vyhledat